Anderson Talisca: "Her şeyi Benfica'dan öğrendim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Anderson Talisca: "Her şeyi Benfica'dan öğrendim"

gecen gun ayni bununla ilgili bir kac sey yazmistim.
bize gelen dunya yildizlari kulubumuzle ozdeslesmek icin bir caba sarfediyor. Metin Oktay pozlari veriyor. Ileride futbolu biraktigimda yine gorev yapmak isterim diyerek gidenlere bakin. Melo, Drogba, Sneijder, Hagi, taffarel vs hepsi kalbur ustu adamlar. dunya futbolunda iz birakmis.

Guti kimdir abi? Yemin ediyorum Besiktasa transfer oldugunda ismini bir iki kere duydum. Dunyada Guti dediginde Burak Yilmaz'dan daha fazla tanindigini sanmiyorum. Ve bu adamlardan bir imaj, bir buyukluk yaratma cabasi icindeler.

15 sezon real madrid de oynamış bir adamı da baya aşağılamışsın yani renktaş adam 400 e yakın la liga maçı oynamış 46 gol 63 asist'i var(la liga da ) ve 3 şampiyonlar ligi şampiyonluğu var yani real madrid de o kadar uzun oynayabilmiş bir oyuncu değerli bir oyuncudur çok fazla küçümsedin adamı

Ulan seni biz kiralayamadık ya o da bizim transfer komitesinin ayıbı olsun.

Aynı transfer sezonunda bkj bunu Benfica'dan kiralarken bizde anadolu takımlarından kovulup Porto'ya dönen Josue'yi kiralamıştık. :red:

gecen gun ayni bununla ilgili bir kac sey yazmistim.
bize gelen dunya yildizlari kulubumuzle ozdeslesmek icin bir caba sarfediyor. Metin Oktay pozlari veriyor. Ileride futbolu biraktigimda yine gorev yapmak isterim diyerek gidenlere bakin. Melo, Drogba, Sneijder, Hagi, taffarel vs hepsi kalbur ustu adamlar. dunya futbolunda iz birakmis.

Guti kimdir abi? Yemin ediyorum Besiktasa transfer oldugunda ismini bir iki kere duydum. Dunyada Guti dediginde Burak Yilmaz'dan daha fazla tanindigini sanmiyorum. Ve bu adamlardan bir imaj, bir buyukluk yaratma cabasi icindeler.

Bence bu biraz daha oyuncu karakteri ile alakali. Saydigin isimlerin hepsi sahiplenici karakterdelerdi bizim ambiyansa da cok uydular.

Guti cumlesi ise talihsiz olmus kendisi gayet klas ve doneminde Real Madridde takir takir oynayan bir oyuncuydu ama karakter olarak bir Sneijder degil, ben oynar parama bakarim diyen bir tipi var

Talisca da uber yetenekli bir isim umarim bir gun gelir bize

Sampiyon olursak taliscayi almak lazim, parasi neyse verilsin. 5 bozuk saate verecegin 100 kagida git 1 tane calisan saat al.

Üst Alt