anderson talisca - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
sene 2014.

taksim ya da kadıköy'den sarı dolmuşlara bindim, portekiz'den gelen bir çocuk var erasmusa mı ne gelmiş.

başladı anlatmaya işte benfica bir adam aldı 10 maçta 8 golü var adı daliska. o ne lan dedim daliska diye tekrarladı. yarım saat daliskayı övdü mk. adamı öyle bir anlattıki gökmen özdenak'un eoamuhagoim tepkisini verdim. sonra açtım baktım hakkaten o kadar gol atmış ve 8 no oynuyor o dönem ve ben de 6-8 gibi uzaktan şutu olan biri sandım meğer herif rivaldoymuş.

herifin varlığını böyle öğrenmiştim.

Glmesi imkansiz olan klas oyuncu. Bu senenin Ibrasi. Yönetim acil aciklama yapip durdurmali olayi. Yine ayni hata olmamali

ligin bugu dediğimiz oyunculardan. nereye gitse net katkı yapıyor.

piyasası çok yüksek olmasa alınır da kiralık alınmasına karşıyım.

sene 2014.

taksim ya da kadıköy'den sarı dolmuşlara bindim, portekiz'den gelen bir çocuk var erasmusa mı ne gelmiş.

başladı anlatmaya işte benfica bir adam aldı 10 maçta 8 golü var adı daliska. o ne lan dedim daliska diye tekrarladı. yarım saat daliskayı övdü mk. adamı öyle bir anlattıki gökmen özdenak'un eoamuhagoim tepkisini verdim. sonra açtım baktım hakkaten o kadar gol atmış ve 8 no oynuyor o dönem ve ben de 6-8 gibi uzaktan şutu olan biri sandım meğer herif rivaldoymuş.

herifin varlığını böyle öğrenmiştim.
Ben FM'de bulmuştum sonra gerçek hayatta bakınca adama futbol anlamında aşık olmuştum.

Bjk alınca resmen kahroldum. Nasıl o dönem o işi becerdiler gerçekten bence büyük transfer başarısıydı.

Allah'tan Şenol köylüsü adamı tanımıyordu ilk 10 maç falan yedek soyundurdu. :red:

Benfica'ya frikikten son dakikada gol attıktan sonra ilk 11'de forma şansı vermeye başladı.

Ben FM'de bulmuştum sonra gerçek hayatta bakınca adama futbol anlamında aşık olmuştum.

Bjk alınca resmen kahroldum. Nasıl o dönem o işi becerdiler gerçekten bence büyük transfer başarısıydı.

Allah'tan Şenol köylüsü adamı tanımıyordu ilk 10 maç falan yedek soyundurdu. :red:

Benfica'ya frikikten son dakikada gol attıktan sonra ilk 11'de forma şansı vermeye başladı.
2 yıl kira için 6mye yakın para verdiler

Para anlamında konuşmuyorum. Adamın potansiyelini vs. düşünecek olursak bjk saçma bir durumdu.

Bizde para verip neler getirdik 35 yaşında en azından doğru adama doğru parayı harcadılar bu da bir başarıdır bence.
kesinlikle başarı orasına katılıyorum. ama uçuk bir kiralama bedeli. o dönemlerde bu kadar kiralama bedeli ödeyen yoktu. şimdi 5m 8m kiralama bedeli ödüyorlar..

acayip bir topçu var ya melo gibi tüm üstünlüğü bize verir arkasına koy fernanoyu ve sanson u. kerem ya da yunus deli gibi oynatır. hele hele onyekuru gelse bu adama her maç bir skor yaptırır öne geçtiğimiz maçlarda

Jesus bunu 6-8 falan oynatıyor, istediklerini yapmayınca da kesiyor işte.

Sonra da ayrılmak istiyor takımdan.

Üst Alt