Andre Carrillo Resmen Benfica'da | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Andre Carrillo Resmen Benfica'da

Transfer yapmayı bilen takımın hali başka oluyor. Saponjic'i de almışlar:

saponjic.jpg

Bence iyi oldu, bizim dursun ve kendi gibi beceriksizler yönetimi bu adamı almayi beceremezdi. Sonra şikecilere felan giderdi ki ilgilendikleri her yerde yazıldı en azından onlara da yar olmadı

Abv yönetim bana söylettiğiniz şeye bakın kendimden utandım neyse o şikecilere de geliyor yağlı kazık az kaldı

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Galatasaray > Benfica

belki ?
Ne sunacaksın adama ? Geriye gittiğimiz o kadar belli ki.
Bruma gelmiş oralardan burada başarılı olamamış şans bulamamış gönderilmiş.
Adam ülkesinden neden çıksın ? Bizim dışarıya sattığımız kaç adam var Benfica'nın kaç adamı var böyle ?
O yüzden ne yazık ki öyle değil o işler.

Ne sunacaksın adama ? Geriye gittiğimiz o kadar belli ki.
Bruma gelmiş oralardan burada başarılı olamamış şans bulamamış gönderilmiş.
Adam ülkesinden neden çıksın ? Bizim dışarıya sattığımız kaç adam var Benfica'nın kaç adamı var böyle ?
O yüzden ne yazık ki öyle değil o işler.
Cogu seyde paraya da bakilir, bu oyuncudan aslinda beklentim EPL ye gitmesi idi ama ulke icinde bir rakip takima gittigine gore ya cok iyi bir teklif almadi yada Portekiz den ayrilmak istemedi. Bazi dis etkenler haric is maddiyata bagli olunca iyi bir teklif ile getirebilirdik malum bonservisi yoktu sezon sonu.

Cogu seyde paraya da bakilir, bu oyuncudan aslinda beklentim EPL ye gitmesi idi ama ulke icinde bir rakip takima gittigine gore ya cok iyi bir teklif almadi yada Portekiz den ayrilmak istemedi. Bazi dis etkenler haric is maddiyata bakilsa iyi bir teklif ile getirebilirdik malum bonservisi yoktu sezon sonu.
Maddi anlamda veririz birşeyler ama ülkesinden çıkmak istemeyen birisi ne kadar bakar paraya ?

Maddi anlamda veririz birşeyler ama ülkesinden çıkmak istemeyen birisi ne kadar bakar paraya ?
Bende onu diyorum eger Portekiz de mutlu ise ve Benfica da Sporting den daha iyi bir maas da alacagi icin bu transferi yaptiysa zaten zor olurdu bizim acimizdan. Ama tabiki hic teklif yapmadigimiz icin bunu bilemeyecegiz, en azindan denemek ogrenmek lazimdi. Belki yillik 2.5 milyon euro ile buraya gelebilirdi sezon sonu.

Bende onu diyorum eger Portekiz de mutlu ise ve Benfica da Sporting den daha iyi bir maas da alacagi icin bu transferi yaptiysa zaten zor olurdu bizim acimizdan. Ama tabiki hic teklif yapmadigimiz icin bunu bilemeyecegiz, en azindan denemek ogrenmek lazimdi. Belki yillik 2.5 milyon euro ile buraya gelebilirdi sezon sonu.
Bizim maaş ücretlerini düşürmemiz lazım o ücretleri dağıtırsak sonra Selçuk ve Burak nazlanır daha çok isterler.

Üst Alt