# Andre Carrillo - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Andre Carrillo

Alanya'lı Junior Fernandes'in bir üst seviyesi. Bizim ligde çok iş yapar ama çingene Benfica'dan almak zor, hele Dünya Kupası'nda dikkat çektikten sonra.

Nicolas N'Koulou ve Andre Carrillo Transfer Edilmeli

3 sene önce konusunu acmistim. bedelsiz gitmesine en cok üzüldügüm sporculardan biri oldu. digeri de bu sene icin facundo ferreyra. gomis'i de bedavayken alamamistik mesela. bonservissiz transfer yapamiyoruz yahu, sinir oluyorum.
Bonservissiz oyuncu transferinde komisyon dönmüyor malum. Ünal Aysal'ın ikinci dönemi ve Dursun Özbek dönemi çok karanlık bu anlamda. Umarım bu şekil akıllı hamleleri beceririz artık.

Bonservissiz oyuncu transferinde komisyon dönmüyor malum. Ünal Aysal'ın ikinci dönemi ve Dursun Özbek dönemi çok karanlık bu anlamda. Umarım bu şekil akıllı hamleleri beceririz artık.
Araci olmadigi icin sadece görüsülecek tek adam oyuncunun menajeri oluyor. Bu da komisyon kiristirmayi büyük ölcüde engelliyor. Bonservisler mesela Brezilya'da ve Portekiz'de sadece kulüplerde degil, arada bonservisin %10'una falan sahip olan sirketler de var, asil vurgun orada dönüyor. Ne kadar cok araci olursa o kadar cok komisyon dönüyor transferde.

Bu herif gelsin diye forumca az yirtinmamistik.
Bizde beles oyuncu alerjisi var 10 yildir scout ayni scout transfer bu heriflere soruyor ama gel gelelim adim var mi yok.
Bizimle ayni kafadalar misal su an sportingin beles kalan oyunculari. Biz ne diyoruz bize niye gelsinler degil mi ?Evet, onlarda bu kafada ama gel gelelim benficaya, sevillaya falan gidecekler onra biz karsilasacagiz acayip ilgi cekecekler ve maçlarımızı izleyen 50 yas ustu amcalar su yorumu yapacak.
"Herifler ne topcu buluyorlar"
asla sekmez bak bunu bizim yoneticiler de maclarda diyordur %100 eminim

evt forumun tamamına yakınının olumlu görüş bildirdiği ender oyunculardan biri Carrillo. (ben dahil)

Bu yüzden gelmesin, tutmaz

Üst Alt