Nicolas N'Koulou ve Andre Carrillo Transfer Edilmeli | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Nicolas N'Koulou ve Andre Carrillo Transfer Edilmeli

Hem stoper hem kanat sorunumuz giderilmis olur. Ikisi de genc ve son derece kaliteli isimler. Sözlesmelerinin bitiyor olmasi önemli bir avantaj.

Marsilya iyi gitmiyor, Carrillo ise zaten kadro disi. Olmazsa olmaz transferlerdir. Forvet, ön libero ve iki bek transferiyle ilk 11 kurulmus olur.

Muslera
XXX Chedjou N'Koulou XXX
XXX Selçuk
Carrillo Sneijder Podolski
XXX

____________Muslera_____________
Cacares__Chedjou__Denayer__Carole
________De Jong___Selçuk_________
___Carrillo___Sneijder___Podolski___
____________Adebayor____________
Sub:Cenk,Balta,Olcan,JPK,Emre,Bruma,Sinan
Kadro gibi kadro De Jong ve Adebayor devre arası çok makul hamleler olur Cacares ve Carrilloda sezon sonu free hamleler.

Niye hep 1.80 boyunda adam yazıyorsunuz?...Balta-Chedjou 1.84, Semih 1.82 ve Denizli' den Avrupa' nın en kısa tandemini kurmasını hiç beklemeyin; baştan olmayacak duaya amin diyorsunuz yani...

Cacares-Chedjou-Denayer-Carole
basimiza_tas_yagiyor_h9523.jpg

gibi olur

Galatasaray´a bir 1.90 +´luk stoper alinsa fgüzel olur, onun disinda, bukadar acik varken stopere para yatirmak mantikli gelmiyor.

Galatasaray´a bir 1.90 +´luk stoper alinsa fgüzel olur, onun disinda, bukadar acik varken stopere para yatirmak mantikli gelmiyor.

Katılıyorum...Denayer' e stoperde ihtiyaç duyulduğu anda geriye tek sağbek Sabri' nin kalması gibi korkunç bir durum sözkonusu; forvet ve orta saha alınmazsa olmaz ve 4-5 ilk 11 transferi beklemek gerçeklerle örtüşmüyor maalesef...

Ha, Chedjou önliberoya kaydırılırsa o başka; benim tercihim bu yönde olur zaten...

Katılıyorum...Denayer' e stoperde ihtiyaç duyulduğu anda geriye tek sağbek Sabri' nin kalması gibi korkunç bir durum sözkonusu; forvet ve orta saha alınmazsa olmaz ve 4-5 ilk 11 transferi beklemek gerçeklerle örtüşmüyor maalesef...

Ha, Chedjou önliberoya kaydırılırsa o başka; benim tercihim bu yönde olur zaten...

Su Großkreutz haberleri moral bozdu zaten, ona güveniyordum acikcasi ikinci yari icin. Ama simdi sag bekte yine acikl kalacak. Denayer Sabri´den iyi, performansini begensemde, o pozisyon icin bekledigim akicilikta degil ofansif anlamda. Chedjou´da bakmak lazim, ben ayaginin orta saha icin yeterli temizlikte bulmuyorum. Top ayagina yakismiyor, dikine gidebilme yetenegi disinda.

simdi bana göre siralamasi ile sag bek lazim, Ön Libero lazim, Forvet lazim, sag acik lazim en az benim gözümde öncelik ile. Sonra da stoper, belki yine bir box to box orta saha oyuncusu, ve yedek forvet. Aciklari kapatamiyoruz Mustafa bey kardesim.

Grroßkreutz hem sag bek, hem ön libero, hem sag/sol acik, gerekiyorsa forvet arkasi bile, futbolcunun hasi bir adamdi. Biraz kazma, ama iyi adamdi.

Üst Alt