# Andre Gomes | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Andre Gomes

andregomes7.jpg

[TABLE="class: tabelle_spieler s10"]

Vatandaki isim:

[TD="class: fn n"]André Filipe Tavares Gomes[/TD]

Doğum tarihi:

30.07.1993

Doğduğu il:

Porto

19

Boyut:

1,85

Uyruk:

[TD="class: adr"] Portekiz[/TD]

[TD="class: category"]Pozisyon:[/TD]

[TD="class: class"]Orta saha - Orta Saha orta[/TD]

Ayak:

sağ ayak

Piyasa değeri:

[TD="class: note"]3.500.000 €

8.300.000 TL[/TD]

Oyuncu danışmanı:

KC Management GmbH

[/TABLE]

Bu sene Benfica maçlarını fazla izleyememe rağmen bu çocuk göze batan bir eleman...Yani yetenekleri güzel bir seviyede ileride önemli noktalara gelebilir...Draxler'in bize gelemeyeceği çok açık bu genç henüz (Draxler kadar) piyasa yapmamışken erkenden almak daha karlı olabilir...Fener maçında'da gayet iyi...Yabancı sınırı olurda kaldırılırsa alınabilecel iyi ve gençlerden biri olur..Keza Selçuk ve Sneijder'den de kapacakları var.

[video=youtube;ZYcCMzY9Cq4]https://www.youtube.com/watch?v=ZYcCMzY9Cq4[/video]

Not: Adı Andre Gomes başlıkta S yerine Z kullandım sürekli Mario Gomez'e gidiyor kafam affola..

Cevap: #Andre Gomez

yani renktas, onerdigin oyuncular falan cok iyi de bu adami harcarlar burda. zihniyetin degismesi lazim oncelikle

mesela bu konuyu herhangi bir yabanci takimin taraftar forumunda acsan, cok iyi tepkiler gorurdun muhtemelen

Enzo Perez oynasa bugün oyunda bile olmazdi, ben hic bir özelligini göremedim acikcasi. Benfica orta sahasi cok yumusak kaldi bugün.

Benfica gibi eşşek bir takımdan oyuncu önermek gayet ayıptır.

Amrabat ve Burak Yılmaz'ın değerleri 10 kat daha arttı gözümde. Hatta Emre Çolak bile değerlendi gözümde. Benfica net PTT 1. lig takımı

Üst Alt