# Andre-Pierre Gignac - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Andre-Pierre Gignac

https://www.youtube.com/watch?v=ZV4E4IeOLHU&feature=youtu.be

şurada attığı pas ve yaptığı koşu etkileyici. gel aslanım gel.

Gerçekten videoda yaptığı iş çok üst düzey ve açık ara Fransa'nın en iyi takımı PSG'ye karşı yapıyor bu işi.

Gelip top alması ayrı bir artı , o topu o güzellikle doğru yere atması apayrı bir artı , devam edip o koşuyu yapıp oradan kafa ile bu golü atması apayrı bir artı.

Bu arada ikinci pozisyonda topa olağanüstü yetişen Benjamin Mendy'nin de hakkını teslim edelim , kendisi gelecek vadeden bir isim. :k19:

Gignac'ın oyun içi çok katkı vereceğini bekliyor galiba taraftar okuduğum kadarıyla genel olarak
Öyle bir beklenti çok fena hayal kırıklığı yaratır yalnız söylemek lazım.Top tekniği falan Burak'tan max 1,Umuttan 2 tık iyi.Burak'ın birazcık daha güçlü,mücadelecisi ama daha yavaşı.Havadan da çok etkili değil

Ben beleş olduğu için istiyorum,sonuçta Fransada düzenli katkı vermiş bir adam,bonservisi yok.
Ama fizik olarak bitik Pandev top kontrolü,tekniği olarak Gignac'ın çok üstünde bir adam.Sonra yarın öbür gün Gignac gelirse saçma sapan beklentilere girmesin kimse,yok basıp gidecek,sırtı dönük top dağıtacak,hava toplarında rakip stoperlere üstünlük kuracak,müthiş top kontrolleri yapacak vs Gignac'ın böyle özellikleri pek yok

Millet Fransada attığı gole falan bakıp yorumlamış genel de herhalde izlemeden de.Bir yorum da ben yapayım dedim

Football Manager oynayanlar bilir zaten Gignac'ı :D Gelirse olumlu etki yapar takıma tabi onu beslicek adamlar da lazım. (Kanat olarak söylüyorum)

Üst Alt