GSC Anket - Andrea Belotti mi, Mauro Icardi mi? - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Andrea Belotti mi, Mauro Icardi mi?

Andrea Belotti mi, Mauro Icardi mi?

• Kullanılan toplam oy
    92
  • Anket kapatılmış .
Sayende futbolcular hakkinda onyargili olmamayi ogrendim. Senin onyargin benim muhakememi gelistirdi. Tesekkur ederim, renktas :D
Bu ön yargı da değil ki renktaş. İki futbolcu arasında bir anket düzenlendi, geçmişte takip ettiğimiz isimler olunca da ona göre kendimizce bir değerlendirme, yorum yaptık. Yoksa dediğiniz gibi kimin gelecekte nasıl oynayacağını bilme şansımız yok. En fazla geçmişine bakıp yorumda bulunabiliyoruz. ♥ İyi ki geldi, umarım bizimle nice şampiyonluklar, nice Avrupa kupaları görür. :hat:

İcardiyi Inter zamanında bile ciddi takip ediyordum ki belottiyi de öyle, gariptir ikisininde Real Madride transfer ihtimali vardı( 100 milyon Euro ve farklı dönemlerde) şimdi ilk mesajlara laf söyleyen futbol ulemalarına söyleyeyim yine aynı durum olsa bellotti derim. O dönemdeki icardinin durumunu bilmeden şimdi bizde iyi oynayınca bıdıbıdı yapmak kolay. Hoş daha önce de söyledim böyle haksız çıkmak beni çok mutlu etti adam Galatasaray ı direkt şampiyon yaptı.

Üst Alt