GSC Anket - Andrea Belotti mi, Mauro Icardi mi? - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Andrea Belotti mi, Mauro Icardi mi?

Andrea Belotti mi, Mauro Icardi mi?

• Kullanılan toplam oy
    92
  • Anket kapatılmış .
Benim fikrim yoktu. Oy kullanmadım bu ankete. Fakat Belotti'yi seçenleri anlıyorum. O günün şartlarında Falcao gibi bir fiyaskodan sonra taraftarın Icardi ye çekimser kalması normal.

Abdürrahim gibi vasıfsız bir yönetici ile sakat Falcao tuzağına düştük. Erden Timur olsa o tuzağa düşmezdik. Adam Icardi'yi getirirken ne yaptığını biliyormuş. Durumunu iyi değerlendirmiş.

Diğer konuda da belirttiğim gibi Icardi'ye bir Garry bulamazsak 3 maç sonra küfür edilir burada. Icardi ben bildim bileli kendisine oynayan, iyi bir bitirici. Belotti'nin takım oyununa yapacağı katkının yarısını yapamaz. Sakatlık sorunu yoksa tabii ki Belotti. Bizim oynadığımız ya da oynamaya çalıştığımız futbola Belotti çok daha uygun.
Artik futbolcu yorumlarinda GSC'yi pek takmamayi dusunuyorum. Sagol renktas :D

Neyse ki oy falan vermemişim. Ama transfer olmadan önce koyu Galatasaraylı patronum (eski) ile sohbet ederken şu diyalogların geçtiğini net hatırlıyorum.

Abi icardi gelirse yeni bir jardel olur bu takımda. Son vuruşları çok acımasız. Yeter ki ona son vuruşu yapabilecek pas gelsin.

Yok canım jardel gibi olması çok zor son vuruşlarda

Abi gelirse ailesel sıkıntılar falan var diyorlar ama onları aşarsa görürsünüz.

Bir de torreira ile ilgili. Bakın bu adamı aldık ya gerisi mühim değil. Etrafında kim oynarsa oynasın onu star gibi gösterir ama kendi değeri anlaşılır mı bilmiyorum demiştim.

Artik futbolcu yorumlarinda GSC'yi pek takmamayi dusunuyorum. Sagol renktas :D
Günün şartlarında yaptığım bir yorum. Buraya gelene kadar da birkaç kişi dışında kimse Icardi'den doğru düzgün takım oyununa katkı yapmasını beklemiyordu ki. :D İkisi de yıllardır izlediğimiz futbolcular. Icardi'nin kariyerinin tamamı neredeyse tilki gibi ceza sahasında bekleyip gol atmakla geçti, normal değil mi bu yorumum? Üstelik yorumumda bahsettim gibi adama bir Garry bulduk, Gomis'in Garry'si gibi Icardi'nin de Kerem'i oldu. :asd: Ciddi ciddi Icardi'yi yıllarca izleyip de bu kadar katkı yapacağını düşünen yoku herhalde bize gelene kadar. @Murat Durmaz dışında da doğru düzgün kimse bu konuda bir şey yazmamıştı. :D Benim yorumumdan ziyade adamı bu oyuna ikna eden, bu şekilde kullanmayı beceren Okan hocanın başlığına yazın :ubulut:

Günün şartlarında yaptığım bir yorum. Buraya gelene kadar da birkaç kişi dışında kimse Icardi'den doğru düzgün takım oyununa katkı yapmasını beklemiyordu ki. :D İkisi de yıllardır izlediğimiz futbolcular. Icardi'nin kariyerinin tamamı neredeyse tilki gibi ceza sahasında bekleyip gol atmakla geçti, normal değil mi bu yorumum? Üstelik yorumumda bahsettim gibi adama bir Garry bulduk, Gomis'in Garry'si gibi Icardi'nin de Kerem'i oldu. :asd: Ciddi ciddi Icardi'yi yıllarca izleyip de bu kadar katkı yapacağını düşünen yoku herhalde bize gelene kadar. @Murat Durmaz dışında da doğru düzgün kimse bu konuda bir şey yazmamıştı. :D Benim yorumumdan ziyade adamı bu oyuna ikna eden, bu şekilde kullanmayı beceren Okan hocanın başlığına yazın :ubulut:
Sayende futbolcular hakkinda onyargili olmamayi ogrendim. Senin onyargin benim muhakememi gelistirdi. Tesekkur ederim, renktas :D

Üst Alt