GSC Anket - Andrea Belotti mi, Mauro Icardi mi? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Andrea Belotti mi, Mauro Icardi mi?

Andrea Belotti mi, Mauro Icardi mi?

• Kullanılan toplam oy
    92
  • Anket kapatılmış .
Belotti Serie A 5 maç 0 gol
Ekli dosyayı görüntüle 179870
Icardi STSL 1 maç 0 gol
Ekli dosyayı görüntüle 179871
lig zorluk farkını da hesaba katsak yine de Icardi koymuş görünüyor.

Icardiyi seçenler yanılmadı
Güncelleyelim verileri kanks :D Belotti 15 Maç 6 tanesi ilk 11 attığı 2 Gol var Asist'i yok :D İcardi 5 Maç'ın 4 tanesinde ilk 11 oynadı 3 Gol ve 1 Asist yaptı.1 Maç'ta'da da oyuna girdikten sonra rakip defans kendi kalesine atmasaydı İcardi zaten büyük ihtimalle o pozisyonu da Gol yapardı :D 1 de o Maç'ta oyuna girip rakip kaleciyi de Kırmızı Kartla attırdığını da unutmayalım derim ben yav kanks :D

Güncelleyelim verileri kanks :D Belotti 15 Maç 6 tanesi ilk 11 attığı 2 Gol var Asist'i yok :D İcardi 5 Maç'ın 4 tanesinde ilk 11 oynadı 3 Gol ve 1 Asist yaptı.1 Maç'ta'da da oyuna girdikten sonra rakip defans kendi kalesine atmasaydı İcardi zaten büyük ihtimalle o pozisyonu da Gol yapardı :D 1 de o Maç'ta oyuna girip rakip kaleciyi de Kırmızı Kartla attırdığını da unutmayalım derim ben yav kanks :D
Müthiş analiz 👏🏼

Ben sirf Wanda yüzünden Belotti diyordum. Wanda sayesinde ayda 2-3 kere daha cok saha disi islerle göze batmasini ve kötü sezon gecirir diye düsünüyordum.

Ama Icardi o toksik esinden kurtuldugu an acilmis gibi duruyor ve böyle devam ederse iyi kapak vermis olacak.

Şu iki adam arasında gidip Belotti diyenler olmuş ya yazık cidden.
İyi ki o zamanlar konuyu görmemişim ben de Belotti derdim galiba 😂

Roma forumunda benzer anket açıldı. Isterseniz linkte bırakabilirim belloti diyenler nasıl pişmanlar anlatamam.

Keske icardiyi alsaydık, bilinçsizce hareket edip böyle verimsiz bir oyuncu aldik diye üzülüyor.

Bizim forumdaki ankete baktigimizda ayni seyleri söyleyemiyorum. Yüzleri bile kızarmıyorr.

Üst Alt