Haber - Andrea Pirlo: "Tekrar oynanmış maçları gündeme getirmek çok doğru değil" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Andrea Pirlo: "Tekrar oynanmış maçları gündeme getirmek çok doğru değil"

1680168295584.png

-TFF'nin ligden çekilen takımlarla ilgili aldığı karar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Andrea Pirlo: "Oyun başlarken bir kural var, buna uyulması gerektiğini düşünüyorum. Deprem trajedisinin üzerinden biraz zaman da geçti, yeni bir karar almanın doğru olduğunu düşünmüyorum. Tekrar gündeme getirmek çok doğru değil. Kim bilerek gündeme getiriyorsa o kişiyi tartışalım."

Andrea Pirlo: "Nişantaşı'nda yaşıyorum. Evimden İstanbul Boğazı'nı görebiliyorum ve bu eşsiz bir manzara. İstanbul'da çok fazla trafik olduğu doğru ancak 20 milyon nüfuslu bir metropol, size çok fazla enerji veriyor. Bu şehrin inanılmaz bir futbol tutkusu olduğunu düşünüyorum."

Andrea Pirlo: "Beşiktaş haberleriyle alakalı bir şey bilmiyorum. Sadece Karagümrük'e odaklanmış bulunmaktayım."

Andrea Pirlo: "Sözleşme konusunu sezon sonunda konuşacağız. Tek hedefimiz takımımızı en iyi seviyeye çıkarmak."

Üst Alt