Cevap: andrea pirlomuazzam bir futbolcu her anlamıyla. şapka çıkarırım arkadaş böyle adama, ahan da böyle. :tiphat:
 
Cevap: andrea pirloBu adam yeni yeni boyle oynamaya baslamadi ki. Adam bu sezon Juventus'u aldi eline oynatti resmen :haha:Gecen sezon bu adam yasli, burasi huzur evi mi, aman gelmesin diyen kisiler bir adim ileri cikin lutfen :asd:
 
Cevap: andrea pirloSadece Euro 12'nin degil, bence yilin futbolcusudur. Italya liginde de muthisti ve takimini sampiyon yapti. Her hareketi top kokuyor kardesim. Messi denen 0 zevk veren futbol kostebeginin sempatizanlari izliyodur umarim.
 
Cevap: andrea pirloSadece Euro 12'nin degil, bence yilin futbolcusudur. Italya liginde de muthisti ve takimini sampiyon yapti. Her hareketi top kokuyor kardesim. Messi denen 0 zevk veren futbol kostebeginin sempatizanlari izliyodur umarim.şu anda dünyanın en zevkli futbolunu oynayan oyunculardan birinin böyle saçma bir yoruma maruz kalmasına sebep olan futbolcu.
 
Cevap: andrea pirlodünyada hiç kimsenin kadrosunda yüz çeviremeyeceği tek futbolcu. messi'de sorun bulurlar,ronaldo'da bulurlar. ama pirlo nasıl topçu deyince övgüler gelir.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt