GSC Haber - Andreas Pistiolis: "Oyuncularımla gurur duyuyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Andreas Pistiolis: "Oyuncularımla gurur duyuyorum"

1654367444244.png

Galatasaray Nef Başantrenörü Andreas Pistiolis, ING Basketbol Süper Ligi Play-Off Yarı Final serisinde oynadığımız Anadolu Efes mücadelesinin ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Başantrenörümüz Pistiolis’in değerlendirmeleri şu şekilde:

“Müthiş bir takıma karşı, belki de Avrupa’nın en iyi takımına karşı oynadık. Müthiş oyuncuları ve koçları var. Bu seriyi belki bizim kadar kimse kazanmayı hak edemezdi. Beşinci maçta da bu takım yetenek kadar biraz da şansa da ihtiyaç duydu. Beşinci maça kadar taşıdık. Oyuncularımla gurur duyuyorum. Bu sezonu olabilecek en iyi şekilde bitirdik. Belki seyircilerden iyi not aldık ama yeni sezona daha iyisini yapmak adına hazırlanacağız.”

“Bizim için maç içerisinde bazı kırılma anları oldu. Kritik oyuncularımız faul problemine çok erken girdi.Ritm bulamadılar. Planlarımız burada sekreye uğradı. Sonrasında Göksenin'in sakatlığı savunmamızı çok etkiledi. İlk çeyrekte biraz sayı bulduk ama ikinci çeyrekte savunmamız kolay sayı imkanı verdi. Shane bizi müthiş performansıyla karşıladı. Onu durdurmak bugünlerde çok zor. Savunmamız iyi değildi. Tabela da bunu gösteriyor.”

galatasaray.org

ligin en dandik savunma takımlarından birini, en önemli savunmacısını da kaybettiğin ortamda efes'e rakip yaptın helal hocam. kadro kötü demedin, disketleri çalmışlar giderken demedin, para pul demedin elindne gelenin en iyisini yaptın. senin ve senin gibilerin arkasından konuşanlar önünden yesinler

Hocam, içerideki fb derbisine bile zorlaya zorlaya 5-6k insanı zar zor doldurmuştuk.Son zamanlarda 500-600 kişinin anca geldiği, takımın hiçbir hedefinin kalmadığı, Avrupa'da elendiğimiz bir zamanda ailemize katıldın. Şimdiyse binlerce insan pandemi dahil son 3 sezonun EL şampiyonuna nasıl yenildiğimize kahroluyor, yeni sezon transferlerini konuşuyor falan.İnsanları tekrar Gs basketbola bağladın.Hep söylenen ama tozlanmış Abdi İpekçi ruhunu bize tekrar yaşattın.Her şey için teşekkür ederiz.Birlikte nice uzun ve kupalı yıllarımız olsun 🙏

Üst Alt