Andrey Ramos Galatasaray‘da İddıası! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Andrey Ramos Galatasaray‘da İddıası!

Genç oyuncu almak için almayın bu tür herifleri. Ne olduğunu hala çözmüş değilim dün geceden beri video izliyorum. Alt yapı tercih edilmeli!

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Maalesef kendisine verdiğimiz süre 13 Ocak 10:30 itibarı ile doldu, Arda Turan transferi olana kadar MYC verdik.
Ciddi mi? Ama demiştim ben sırf medyadaki haberlere bakarak tahmin yürütülmez zira medyada yani insanlar arasında da böyle de bir şey konuşuluyorsa algı yaratmak içindir zira gerçek olmaması için bir sürü sebep varken sadece el öpmesi bu şekilde yorumlanamaz...

Ciddi mi? Ama demiştim ben sırf medyadaki haberlere bakarak tahmin yürütülmez zira medyada yani insanlar arasında da böyle de bir şey konuşuluyorsa algı yaratmak içindir zira gerçek olmaması için bir sürü sebep varken sadece el öpmesi bu şekilde yorumlanamaz...

Evet kendisinin forumdaki ağırlığı ve hürmetimizden dolayı süre vermiştik süre doldu, sorunu artık gelince cevaplar üstat.

Espri olduğunu tahmin ediyorum ama bu ne demek? Yani ne gibi durumlarda oluyor tam anlamadığım için soruyorum sanki daha önce de böyle bir şeye denk geldim ama anlamamıştım yine

Üstad vakti zamanında bir siberalem vardı arkadaşlık sitesi daha doğrusu abazanlık sitesi.. Benim arkadaş burayı patlatıp üyelerin bilgileri çekti siberevren diye bir yer açtı.. 100 üye geldi diyelim 5i kız 95i erkek oluyormuş.. 95 erkeğe bunun çalışanlar mesaj atıyor.. Mesela sen izmirdensin hemen bir tanesi selam ben de izmirliyim diye bayan gibi yazışıyor... 1 mesaj 2 mesaj derken bizim abazan iyice uçuyor 3.mesaj da çat devam etmek için gold üyelik alınız.. Tabi abazanımızın gözü 30 lirayı görmüyor böyle böyle çocuk dünyayı kazanmıştı oradan aklıma geldi.. biz de Melih hocamın tıbbi bilgilerini böyle satabiliriz diye düşündüm.. :)

Bu arada siteye düşen o 5 kızı da bizim arkadaş düdüklüyormuş dipnot olarak yazayım

Üstad vakti zamanında bir siberalem vardı arkadaşlık sitesi daha doğrusu abazanlık sitesi.. Benim arkadaş burayı patlatıp üyelerin bilgileri çekti siberevren diye bir yer açtı.. 100 üye geldi diyelim 5i kız 95i erkek oluyormuş.. 95 erkeğe bunun çalışanlar mesaj atıyor.. Mesela sen izmirdensin hemen bir tanesi selam ben de izmirliyim diye bayan gibi yazışıyor... 1 mesaj 2 mesaj derken bizim abazan iyice uçuyor 3.mesaj da çat devam etmek için gold üyelik alınız.. Tabi abazanımızın gözü 30 lirayı görmüyor böyle böyle çocuk dünyayı kazanmıştı oradan aklıma geldi.. biz de Melih hocamın tıbbi bilgilerini böyle satabiliriz diye düşündüm.. :)

Bu arada siteye düşen o 5 kızı da bizim arkadaş düdüklüyormuş dipnot olarak yazayım
Ha anladım şimdi üstat eyvallah hiç anlaşılmıyor esprileriniz :)

Guzel tezgah

Bir zamanlar bir arkadaşım ile pes atar ikene bana demişti ki Brezilya'da Neymar diye bir çocuk var, bak göreceksin ilerde çok büyük bir topçu olacak. Yazdım google arattım Neymar'ı, baktım kara kuru, sıska bir velet. Dedim ki Çöp bu, bi bok olmaz bundan. Şuan Neymar dünyanın en pahalı oyuncusu ve Paris sokaklarında, bunu bana söyleyen ve bir zamanlar arkadaşım olan kişi ise şuan uyuşturucudan maphushanede.

Bu da böyle bir anımdır.

Üst Alt