Angara Genel Sohbet Başlığı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Angara Genel Sohbet Başlığı

Yarın Ankaraya gideceğim. Aslında akşam dönmeyi planlıyorum ama işlerimin uzama ihtimali var. Kalırsam juve maçını sizlerle izlemek isterim.

Not: Fazla bilmem Ankarayı ama metroyla kolay ulaşılabilir bir yer olursa pek sorun çekmem heralde.

Yarın Juve maçı için organizasyon yapalım mı ? Ankaralı üyelere elimden geldiğince ulaşmaya çalışıyorum. Gelebilecek olan varsa yazsın lütfen listemizi yapalım yer ayarlayalım, vakit az.

@Sercan Horozcu @Eray Özgür @Sami Toprak @Efehan Yıldız @emreyuksel @Emre Saykal @Özgür Kızılaslan @Nihat Adar @Mustafa Yavuz @Melikşah Aydoğan @Uğur Bulut @Melih Açıkgöz @Emrah Kaya @Emre_Güz @Baha ERGÜLEÇ @Ömer Tuğrul Yılmazer @Recep İçfındık

hoş olur :)

Koç u geçince mi sağda? Orada izleyeyim bari benim dediğim yerde +45 yaş dayılar var hiç çekilmiyor :D

Koç tarafta değil, tam karşısına geç yoldan, sonra ileri doğru yürü görürsün. Ama arada ki mesafa kaç metre emin değilim. Ayrıca maç yayını var mı bilmiyorum. Orada fazla bar olmadığı için söyledim, pavyona gidersin artık bar bulamazsan.

Koç tarafta değil, tam karşısına geç yoldan, sonra ileri doğru yürü görürsün. Ama arada ki mesafa kaç metre emin değilim. Ayrıca maç yayını var mı bilmiyorum. Orada fazla bar olmadığı için söyledim, pavyona gidersin artık bar bulamazsan.

Bar bereketi var bulvarda. En kötü maltepede izlerim. Aslında meyhane ama pub diyince kıroluğumu ört bas ediyor işte

Üst Alt