Tier 2 - Angeliño, Galatasaray'a Yakın | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 2 Angeliño, Galatasaray'a Yakın

Valla Kazımcana yazık olacak ama Angelino gelmiş geçmiş en iyi sol bek olur çok heyecanlıyım.

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Kazımcan genç ve üstelik bu mevkide oynamaya başlayalı 2 sene bile olmadı.Fizik ve mücadelede gayet yeterli hatta bir solbek için boyu çok avantajlı ama pozisyon alma hücum varyasyonlar konusunda Angelino yada başka bir deneyimli oyuncudan çok şeyler öğrenerek gelişebilirse 2-3 seneye sonra uzun yıllar hizmet edecek iyi bir solbekimiz olabilir.Uzun taç atışlarıda cabası.

Valla Kazımcana yazık olacak ama Angelino gelmiş geçmiş en iyi sol bek olur çok heyecanlıyım.

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Adekugbe icin de dediydin en son bunlari simdi suphe dustu icime.

+Kazimcan benim adamim ilk gunden beri ve bunun onun icinde iyi bir kariyer sansi olacagini dusunuyorum. Gelirse sayet, ondan cok sey ogrenecektir kaldi ki cok kulvarda olacagiz bu sezon ve Kazimcan sans bulacaktir yinede ozellikle bazi lig ve genel olarak Kupa maclarinda. + Ceza durumlarinda vs..

Nagelsmann zamanı Leipzig’de “Bu adamı niye Bayern, Real, Manu falan almıyor dediğim bir isimdi. Bize gelmesi aşırı mutlu eder.
Hoffenheim'a kadar düşmesinin sebebi ne peki sence? Savunma ve atletizm problemi mi?

Leipzig, yaşından dolayı belli bir barem üzerine satılamaz duruma geldiğini düşünüp kiralamış olabilir mi mesela? Benim ilk aklıma gelen bu.

Üst Alt