Anın Görüntüsü - Sayfa 68 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Anın Görüntüsü

Yağmur ve fırtına olunca haftanın şu ana kadar olan en hafif trafiğiydi. Yağmurdan arka frende boşalma vardı, yağmura aldırmadan servise de uğradım freni toparlattım birde bir kaç ufak bakım.

Yağmur ekipmanlarım sağlam, her gün 30 km. yardırmaya devam.

Ekli dosyayı görüntüle 110538
yanına 2 bira al murat hocam iyi gelir
kaza bela yaşamamanı dilerim
saygılarımı sunarım

Yağmur ve fırtına olunca haftanın şu ana kadar olan en hafif trafiğiydi. Yağmurdan arka frende boşalma vardı, yağmura aldırmadan servise de uğradım freni toparlattım birde bir kaç ufak bakım.

Harikasın abi. Bizim bisikletimiz yok. Yaklaşık 15 km. tabanvay ile gidiyoruz.

Kolay gelsin abi. Ben de şimdi koşudan geri geldim eve.

Yeni sene hedefi olarak düzenli koşuya başladım haftada 2 defa koşuya çıkıyorum. Bu ay 6,5km civarı bir rota belirledim kendime kaydettiğim ilerlemeyi daha iyi görebilmek için. Şimdilik ilk başladığım güne göre yaklaşık 4 dakika daha hızlıyım.

Şubat'ta 7,5-8km civarına çıkmayı düşünüyorum.

Kolay gelsin abi. Ben de şimdi koşudan geri geldim eve.

Yeni sene hedefi olarak düzenli koşuya başladım haftada 2 defa koşuya çıkıyorum. Bu ay 6,5km civarı bir rota belirledim kendime kaydettiğim ilerlemeyi daha iyi görebilmek için. Şimdilik ilk başladığım güne göre yaklaşık 4 dakika daha hızlıyım.

Şubat'ta 7,5-8km civarına çıkmayı düşünüyorum.

Benimde zincir, ruble ve aynakol takımı ömrünü tamamlamıştı. Geçen de denk gelince daha önce den aklımda olan olayı yaptım ve eski 42 (diş) aynakol yerine 48 yaptırdım. Akışı çok daha iyi ama ilk başta biraz sert geldi kramp ve ağrı oldu ama en ufak bir şeyde oram buram ağrıyor diye ağlayan futbolcular gibi salmadan devam ettim. Şimdi toparlamaya başladım ağrı tamamen geçince yeni aynakolun keyfi harika olacak.

Üst Alt