Anın Görüntüsü - Sayfa 84 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Anın Görüntüsü

Bugün saat 5 gibi Edirne'den yola devam ettim.
Lapseki'den feribotla karşıya geçtim.
Bursa üzeri yeni otoban dan Kuşadası na geldim.
3bin kilometre yol yaptım böyle otoban görmedim.
3-4 gün buralardayım sonra Datça'ya geçerim.

Herkese iyi bayramlarIMG_20210719_181541.jpgIMG_20210719_185118.jpgIMG_20210720_005408.jpg

Gscimbom mobil

Yollar nasıldı renkdaş haftayada ben çıkıyorum yola
Sırp'dan uzak dur, Google Maps kullan, alternatif route veriyor muhakkak oralardan git.
Yollar ana baba günü ama ben hep alternatif kapılardan girdim.
Passau sınır kapısından uzak dur, Romanya'yı da tercih edebilirsin.

Cuma sakın çıkma yola, cuma çıkanları ben yolda solladım hep.
Bende 20 saat önce çıkanlar vardı aynı şehirden, benden sonra geldiler.
Cumartesi ya da en temizi pazar çık yola.

Gscimbom mobil

Sırp'dan uzak dur, Google Maps kullan, alternatif route veriyor muhakkak oralardan git.
Yollar ana baba günü ama ben hep alternatif kapılardan girdim.
Passau sınır kapısından uzak dur, Romanya'yı da tercih edebilirsin.

Cuma sakın çıkma yola, cuma çıkanları ben yolda solladım hep.
Bende 20 saat önce çıkanlar vardı aynı şehirden, benden sonra geldiler.
Cumartesi ya da en temizi pazar çık yola.

Gscimbom mobil

Cumartesi akşam çıkmayı düşünüyorum. Sırp'tan neden uzak durayım bir problemmi var?Avusturya'dan çıkıcam yola Slovenya, Hırvat, Sırp, Bulgar üzeri gidiyorum yıllardır. Sırpa mecbur giricem Romanya çok ters bana. Bu sefer farklı bir Sırp-Bulgar gümrüğünden geçebilirim duruma göre. Memlekete girince Keşan üzeri Lapseki-Gelibolu düşünüyorum bakalım istikamet Uşak. Sana iyi tatiller keyfini çıkar :)

Cumartesi akşam çıkmayı düşünüyorum. Sırp'tan neden uzak durayım bir problemmi var?Avusturya'dan çıkıcam yola Slovenya, Hırvat, Sırp, Bulgar üzeri gidiyorum yıllardır. Sırpa mecbur giricem Romanya çok ters bana. Bu sefer farklı bir Sırp-Bulgar gümrüğünden geçebilirim duruma göre. Memlekete girince Keşan üzeri Lapseki-Gelibolu düşünüyorum bakalım istikamet Uşak. Sana iyi tatiller keyfini çıkar :)
Sağol renktaş bende şimdi yatıyorum son sefer bir bakıyım foruma dedim.

Sırp sana insan muamelesi yapmıyor detayına girmek istemiyorum.
Girerken de aynı çıkarken de aynı.
Sırp Bulgar sınırında 9 saat sıcağın altında bekleyenler olmuş, memurlar keyfi işlem yapmıyor diye.
O rotadan gideceksen Skopje üzeri Yunan'a gir.
İpsala boş yollar iyi.

Yolun açık olsun renktaş.

Gscimbom mobil

Sağol renktaş bende şimdi yatıyorum son sefer bir bakıyım foruma dedim.

Sırp sana insan muamelesi yapmıyor detayına girmek istemiyorum.
Girerken de aynı çıkarken de aynı.
Sırp Bulgar sınırında 9 saat sıcağın altında bekleyenler olmuş, memurlar keyfi işlem yapmıyor diye.
O rotadan gideceksen Skopje üzeri Yunan'a gir.
İpsala boş yollar iyi.

Yolun açık olsun renktaş.

Gscimbom mobil

Her zaman yaptıkları şey, elimiz mecbur katlanıcaz maalesef. Yunan giderkende gelirkende Türk vatandaşı kabul etmiyormuş diye duydum yoksa o taraftan gitmek isterdim. Sağolasın renktaş bilgiler için tekrar iyi tatiller iyi bayramlar :)

Üst Alt