Haber - Ankaragücü Başkanı Faruk Koca'nın İfadesi Alındı: "Hakemin yanlış kararlarından dolayı tokat attım!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Ankaragücü Başkanı Faruk Koca'nın İfadesi Alındı: "Hakemin yanlış kararlarından dolayı tokat attım!"

Hakemler biraz akıllanır artık umarım.Hakkını yemeyin kimsenin neyse onu çalın işte , yoksa bak efendi efendi dayağını yersin dayağını atan da sen maça çıkmadan içeriden çıkar millet de böyle karşılar.Az onurunuz şerefiniz olsun biraz bari adam akıllı maç yönetin , eyyam peşinde koşmayın.Neyse o olsun işte.

Faruk Koca: "İlke edindiğim bazı değerler var. Haksıza, hırsıza haklı sebep vermememiz lazım. Maalesef bu olayı gerçekleştirenlere karşı attığım bir yumrukla onları haklı çıkartmış gibi oldum."

Faruk Koca: "Önce şunu belirtmek isterim, dünya gündemini, Türkiye gündemini, özellikle Gazzeli çocukların ve kadınların ve dünya mazlumlarının gündemini işgal ettiğim için onlardan özür diliyorum ve helallik istiyorum. Zulüm, katliam devam ederken gündem onların olmalıydı."

Üst Alt