Ankaragücü: "Fenerbahçe A.Ş müsabakasında kural ihlali yapılmıştır" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ankaragücü: "Fenerbahçe A.Ş müsabakasında kural ihlali yapılmıştır"

Bizim maçta da top Valbuena'dan taca çıkmıştı, taç atışını Fenerbahçe kullanmış gol olmuştu. O zaman ki kurala göre VAR karışmıyordu o pozisyona şuan değişti mi bilmiyorum.

Ha bir de su var, her mactan sonra hakem tartisilir, asilir, kesilir
Simdi bir de iptal taleplerine ne sekilde karar verirse versin fenerasyon da tartisilacak, asilacak, kesilecek

Akoc nihos kankasini atese atti, cok da guzel oldu

Bundan sonra her maca kural hatasi diye itiraz edilsin

Bu fenerbahce bu ülke futbolunun tümörüdür. Şike soruşturması sürecinde kesilip atılsaydı keşke

Moderatör tarafında düzenlendi:
İki maçta da kural hatası yok. Ankaragücü maçında net hakem hatası var Ankaragücü aleyhine, ama Alanya maçında hakem hatası da yok. İlahi adalet diyoruz ya, işte Ankaragücü’nün başvurusu bunun tecellisi. Allah’ın sopası yok ki
Ayrıca kalecinin ilk goldeki hatasına Ankaragücü neden birşey demiyor?! Asıl gözden kaçırılmak istenen husus bu goldeki kalecinin yaptığı hata mı yoksa kasıt mı.
Haftaya çok sakin ve soğukkanlı olmalıyız ve sadece topa odaklanmalıyız, yoksa bu şerefsizler herşeyi göze almışlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yine ne anlatıyorsunuz Var niye bakmasın kornere asıl bakması gereken bu zaten kornerden gol olma ihtimali yok mu yani?

Birilerini kolluyorlar sonra çıkıp Var taça bakmaz,kornere bakmaz ulan ne halt yemeye var o zaman gol olmadan önce olmuş işte bakacaksın nasıl golden önce faule bakıyorsan buna da bakacan fb lehine olunca Var ona bakmaz buna bakmaz fb aleyhine olunca Var her şeye bakar böyle iş mi olur be.

Burda kural doğru veya yanlış bunu tartismiyoruz beyler. Biz de biliyoruz bi halt çıkmayacağını bu forumdaki herkes biliyor kural hatasi sinifina girmediğini bu pozisyonun. Ancak bazı arkadaşlar ciddi ciddi pozisyonu açıklıyorlar fenerli ağzıyla şaka mısınız aga. Bizim derdimiz federasyonun fenerasyon olduğunu tüm kulüpler görsün ki fener kafasına göre at kosturmasin.

Hem Fener'in hem Ankaragücü'nün olası kural ihlali başvurusuna red cevabı verilmelidir. Yoksa bu işin önünü alamayız. Zaten VAR önümüzdeki sezon kaldırılır.

Taşşak geçmek için yapmışlarda keşke zanka denen profesyonel oyuncu itici için bir açıklama yapsalardı. Bu herif ilk maçından beri her maç istisnasız bir şekilde oyuncuyu itip kendine avantaj yaratıyor kardeşim. Trabzonspor maçından sonraki tüm maçlarda bunu göster göstere yaptı hakem-yardımcı-hele hele var denilen karaktersiz ordusu ne işe yarıyor merak etmekteyim.
Adamın attığı golde bile itme var lan bildiğin iki eliyle itip kendine avantaj yaratmış

Cissenin ceza sahasında olması pozisyonla alakalı değil adam arkasını dönmüş gidiyor aksiyona giren kişi Jailsona baskı yapan adam ki oda ceza sahasında değil .

Kural hatası olmaz. İkisi de kural hatası değil, çünkü oyunu hızlı başlatan kaleci ve cezasahası içindeki rakip topçular pasif durumda.
Haa TFF ben yaptım oldu derse o başka konu. Kuralları kimse için es geçmemeli ama bende sizin gibi TFF ye güvenmiyorum. Ankaragücü’nün bir başvurusu olursa, ki olmalı (kural hatası olduğu için değil, Fener’in pisliğini yüzüne vurmak ve TFFnin de vereceği gayrihukuki bir karara engel olmak için) Türk futbolu için bir kazanç olur diye düşünüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu adamlar da biliyor yazdıkları metnin saçma olduğunu,bir sonuç çıkmayacağını.

Amaç Fb'nin geçen haftaki saçmalığına tepki göstermek.Öyle maçı kaybettim diye cımbızla 1-2 pozisyon seçip kural hatası çığırtkanlığıyla algı oluşturmaya çalışıp ucuz oyunların peşinden koşmaya ve koşanlara tepki göstermiş Ankaragücü kulübü.Dünkü maçla alakalı bir durum değil yani sadece.

Üst Alt