Ankaragücü Maçı 11'miz Belli Oldu! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ankaragücü Maçı 11'miz Belli Oldu!

Sürekli kendi içimizde problem yaratmasak şampiyonluk sonrası, bu lige yıllarca ambargo koyarız ama işte hep böyle ne yazıkki.

Carole'a da yeter hoşçakal demiş hocam senin ellerine sağlık.. Keyfim yerine geldi, Onyekuru Sinan çok iyi oynar umarım

Uzun vadede 3 nü de kullanacak el mecbur ben verdiği mesaj için öyle dedim

İroni yapıyorsun herhal ? :D
Mecbur kullanacak tabiki. Taa ki hocanın verdiği mesaji alip almadılarini görene kadar. Sen şimdi bu hafta belhandayi Feghouliyi gomisi kes kötü bir sonuçta haftaya onlari oynat? Bu msjdan iletildi raporu bekleme :) kaldı ki sadece msj bunlara degil sinana erene henrye verilen msjda var. Uzun vadede kazanan galatasaray olacaktır. Msji kim alabilirse artik..

Sürekli kendi içimizde problem yaratmasak şampiyonluk sonrası, bu lige yıllarca ambargo koyarız ama işte hep böyle ne yazıkki.

Sevgili erdem , deminden beri bakiyorum , tamam da , gomis problemini gomis mi kulup ya da terim mi cikardi

Gomisin gonlunu yapma yeri mi burasi .. eren olmasa bile taviz vermeyeceksin tek forvet bile kalsa o kupa macindaki tavirlarindan sonra

Belhanda ise umursamazliginin bedelini oduyor

Fegouliye ben de cok katilmiyorum , gayret ediyor ama yetersiz

Sevgili erdem , deminden beri bakiyorum , tamam da , gomis problemini gomis mi kulup ya da terim mi cikardi

Gomisin gonlunu yapma yeri mi burasi .. eren olmasa bile taviz vermeyeceksin tek forvet bile kalsa o kupa macindaki tavirlarindan sonra

Belhanda ise umursamazliginin bedelini oduyor

Fegouliye ben de cok katilmiyorum , gayret ediyor ama yetersiz
Feghouli yetersiz de Sinan çokmu yeterli sevgili Sinan. Bende bunu diyorum.

Oyuna Sindan katkısı çok daha fazla olduğunu düşünüyorum. Uçurum var bence.
Oyun bilgisi arasinda ucurum var evet ama bu Feghouli'nin gecen sezon bok gibi oynadigi gercegini degistirmez. Sahada isim oynamiyor. Hazirlik maclarinda da rezaletti. Hoca'nin yaptigi bu dogru hareketi tebrik edecegine gelmissin burada yok soyle boyle olsaydi diyorsun. Feghouli ve diger 2 oyuncudan memnunsun galiba?

Üst Alt