Haber - Ankaragücü: ”Özür dileriz...” - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Ankaragücü: ”Özür dileriz...”

Bugün çok ciddi ceza gelmezse yarın daha kötüsü olur diye diye bugünlere geldik. Bugünde kapatın olayı yarın birisi ölsün o zaman bakarız duruma. Yazıklar olsun ya adam hastaneden çıktı gitti evine nasıl tutuklama ifade alma olmaz. Bir iki yerde gördüm belinde gerçekten silah var mıydı ? O da gerçekse vay anam vay

Faruk Koca’nın geçen sene ADS maçı sonrası açıklaması var, bir daha olursa hesabını ben keserim gibisinden. O dönem gündem olmamış ama adamın tarzı buymuş. 2009da da polise yumruk atmış vs

Olay sinirle gerçekleşen anlık bir durum gibi gözükse de, bu tip kendisini kontrol edemeyecek insanların bu ortamda olmasına izin vermemek lazım.

Gerçi kime diyorum, çoğu yönetici vs bu tarzda insanlar.
Bu korkunç günde bu hatırlatmaların beni rahatlattı. Resim falan görmek istemiyorum. Olay apaçık net. Hakem kararlarını sindiremeyen ruh hastası sahaya inip hakemi yumrukladı ve olaylar gelişti. Bu kadar basit olmasını yürekten diliyorum.

Küme düşüremezler o yemez de çok ağır cezalar verilmeli çünkü adamlar Başkan düzeyinde saldırdı. Hele o HUM yere düştükten sonraki vandallık bambaşka seviyeydi. Üstelik olaylar yaşandıktan sonra da hem yönetici hem taraftarlar olayla ilgili desteğe devam ettiler hastane önünde, sosyal medyada falan.

Bugün bunun hesabı sorulmazsa yarın çok daha kötülerine hazır olmak lazım.
Yahu neden yemesin? bu lafa da hayranım. Yesin artık yesin! Hukuktan büyük kimse yok. Yasadaki karşılığı kümeyse küme düşürülmeli. Değilse asla düşürülmemeli. Fenerbahçe olsaydı da Galatasaray olsaydı da düşürülmeli. Kalabalık taraftarlar yüzünden hukuk cigneniyor huzur kalmadı bu yüzden.

Lafım direkt sana değil yanlış anlama ülkenin yüzde 90'ı belki hskli olarak senin gibi düşünüyor.

Yahu neden yemesin? bu lafa da hayranım. Yesin artık yesin! Hukuktan büyük kimse yok. Yasadaki karşılığı kümeyse küme düşürülmeli. Değilse asla düşürülmemeli. Fenerbahçe olsaydı da Galatasaray olsaydı da düşürülmeli. Kalabalık taraftarlar yüzünden hukuk cigneniyor huzur kalmadı bu yüzden.

Lafım direkt sana değil yanlış anlama ülkenin yüzde 90'ı belki hskli olarak senin gibi düşünüyor.

Hocam lafın bana da olsa fark etmez, yemez! Bu ülkede çatır çatır şike yapıldı ve de itirafıyla, kanıtlarıyla ispatlandı. Yasada da belliydi sonuç yönetmelikte de. Peki ne oldu sonunda? Ülkemizin ''gelen tepkiler üzerine'' veya ''Cumhurbaşkanımızın talimatıyla'' prensipleriyle yönetildiğini unutmamak lazım. Gerçekçi olmak ayrı, neyin nasıl olması gerektiğini bilmek ayrı.

Doğma büyüme Ankaralı olarak şu kulübün yıllardır neye derman olduğunu neden sevildiğini anlamış değilim. Biz şöyle psikopatız, Çinçinliyiz, böyle manyağız diye yıllardır beynimizi s.kiyorlar afedersiniz. Tarihten silinip gitse 10 yıl sonra "Böyle bir kulüp vardı gerçekten değil mi?" dersiniz.
Tarihten silinse başka bir takımın ismini değiştirip a.gücü yaparlar 2-3 seneye geri gelir.

Hocam lafın bana da olsa fark etmez, yemez! Bu ülkede çatır çatır şike yapıldı ve de itirafıyla, kanıtlarıyla ispatlandı. Yasada da belliydi sonuç yönetmelikte de. Peki ne oldu sonunda? Ülkemizin ''gelen tepkiler üzerine'' veya ''Cumhurbaşkanımızın talimatıyla'' prensipleriyle yönetildiğini unutmamak lazım. Gerçekçi olmak ayrı, neyin nasıl olması gerektiğini bilmek ayrı.
Söylediklerine katılıyorum. Bu ülkede yaşıyoruz. Evet. Ama Ankaragücü'ne bile yaptırım yapamıyorsak yazıklar olsun bize.

Üst Alt