Haber - Ankaragücü Sportif Direktörü Yılmaz Bal: "Güzel bir galibiyet izleteceğiz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Ankaragücü Sportif Direktörü Yılmaz Bal: "Güzel bir galibiyet izleteceğiz"

MKE Ankaragücü Sportif Direktörü Yılmaz Bal, Trendyol Süper Lig'de 18 Şubat Pazar günü Galatasaray'la oynayacakları maçı, ligde 5 karşılaşma sonra tribünde yer alacak taraftarlarının desteğiyle kazanmak istediklerini söyledi.

"Taraftarımızla oynamak çok başka bir duygu. Bazen sahadan bile kopup taraftarı izliyorsunuz. Ankaragücü taraftarı itici bir güç. Cezamızın bittiği maça Fenerbahçe, Galatasaray ya da başka takım diye bakmıyoruz. Cezamızın bittiği ilk maçı seyircimizle oynamak istiyorduk. Ligde 5 maç sonra seyircimize kavuşuyoruz. İnanıyorum pazar günü taraftarımıza Galatasaray karşısında güzel bir galibiyet izleteceğiz."

Eryaman Stadı'nın zemininde iyileştirme çalışmalarının yoğun bir şekilde yapıldığını aktaran Yılmaz Bal, "Sadece Eryaman Stadı'nın değil, Türkiye'deki birçok stadının zemini elverişli değil. Mevsimsel sıkıntılar da oluyor. Kaldı ki bu statta yazın üst lige yükselme maçları da oynandı. Doğal olarak saha çok fazla dinlenemedi. Eryaman Stadı'nda yoğun bir maç trafiği vardı. Saha yıprandı ama Gençlerbirliği-Trabzonspor karşılaşmasından çok daha iyi bir zemin olacak." diye konuştu.

Okan Buruk'la Çaykur Şerefsizespor'da birlikte de çalışmışlar.
Okan hoca Galatasaray'a teknik direktör olduğunda, en doğru isim olduğunu vs. de söylemiş. Ne ayak çözemedim.

Yine Galatasaray’a bilenen, çelme takmak isteyen bir uydu takım yetkilisi. Mayın tarlası gibi lig. Bu şekilde bakarsak süperligden heyecan duyup zevk alabiliriz.

Son düzenleme:
bu peynirli cizi suratli herif silahim olsaydi vururdum diyen herifin kulübünün sözcüsü degil miydi

Boyamıslar tarlayı hulk gibi olacagız yine yalnız insan biraz çim rengine bakar hangi saha yemyesil parliyor lan boya oldugu o parlalıktan 50 kmden belli oluyor.

Üst Alt