Ankaragücü'nün Kalecisi Galatasaray'a Geliyor! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ankaragücü'nün Kalecisi Galatasaray'a Geliyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İstemez yahu. Eğer transfer bütçemiz kalırsa son gün gelir ama yine Ankaragücü’ne kiralık geri döner. İsmail Çipe gayet iyi yedekte. Onun ardından gelenler de var. Daha onları görmedik hiç.

Yalan haber.
O rakam çok gülünç.
İyi kaleci diyeninide anlamıyorum.
5.7 M Euro edecek kadar iyi olamaz.
O paraya as kaleci alırsın ama 21 yaşında 3. kalecilik yapacak kişi bu kadar etmez.

Gscimbom mobil

Gayet iyi kaleci. Fatih midir nedir onun gibi bir uyduruk kaleci almaktansa Muslera'dan bir seyler kapabilecek, yillarca kaleyi koruyabilecek bir potansiyel transfer etmek daha dogru. Gerci kaynak TRT olunca insan güvenemiyor. Yalan haberin, uydurmanin, carpitmanin, algi operasyonunun, görmezden gelmenin, isine geldigi gibi haber yapmanin ustasi TRT'dir.

Rizenin kalecisi gokhani almak lazim bonservisi elinde
Sezonun sonuna yaklaşıldığı ve her puanın büyük önem taşıdığı bir süreçte 2022 yılına kadar sözleşmemiz bulunan kalecimiz Gökhan Akkan’ın başka bir kulüpte anlaştığı ve başkanlar arasında el sıkışıldığı haberi tamamen yalan olup, adı geçen Beşiktaş kulübü yetkilileriyle herhangi bir buluşma gerçekleştirilmemiştir. Bahsi geçen yemek iddiası tamamen hayal ürünüdür.
TFF'nin maziden kalma dandik internet sitesinde 2019 yazsa da sözlesmesini coktan uzatmislar. Nereye aliyorsun.

Iyilik yaw nobetten cikamiyoruz yine, sen?

Bu arada Mustafa Canaslan'in aslinda Turkcesi kusursuza yakindir, bir tek noktalama isaretlerini abartili kullanmayi sever

O yuzden gozume carpti zaten

Benim de finaller bitti sayılır hocam. Ben de artık nöbetteyim sabahlara kadar.

Doğrudur vallahi ben de şaka mahiyetinde söyledim zaten. Yoksa Mustafa Canaslan’ın postlarına hiç dikkat etmemiştim şimdiye kadar.

Beyler hiç dikkat etmedim ama sezon içinde ara ara twitterda iyi kaleci olduğu yönünde yorumlar görüyordum. Muslera ve Taffarelle birlikte potansiyelini daha da üst seviyeye çıkaracağı aşikar. Hayırlı olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt