Anlaştığımız Dünyaca Ünlü Forvet Kim Olabilir ? - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Anlaştığımız Dünyaca Ünlü Forvet Kim Olabilir ?

Cevap: Anlaştığımız Dünyaca Ünlü Forvet Kim Olabilir ?

dsc03611.jpg

Bu linkten de büyük resme bakıp tahtada yazanlara dikkat edin; https://imgim.com/dsc03611.jpg

Diego Forlan diye tahmin ediyorum.4 milyon Euro yıllık ücret'e kadar düştüyse eğer anlaşmışızdır.Onun dışında zaten kulübüyle anlaşmıştık.Ama Drogba'yı tercih ederim.

Bu arada Lukas Podolski çok düşük bir ihtimal olarak görüyorum.Köln de mutlu adam Roma'nın teklifini reddetmişti.

Teknik ekip, arkada yanlis gormuyorsam, dikkatli baksaniz, Pepe ve Ramos'un isimlerini gorebilirsiniz, yani Barça- Madrid maçini izliyorlarmi$ :D tamam bugunluk bu kadar einstein'lik yeter

Forlan gelirse ikinci buyuk hatamizi yapmis oluruz transfer doneminde (ilki Keita'nin gundeme gelmesiydi). Forlan parasini alir Guti kadar oynar, gecelerimizi ve kizlarimizi test eder, iki yil sonra da pasa pasa gider.

Sahada topcuyu basarili kilan bir tek sey vardir kalitesinin yaninda, o da hirstir. Drogba bu ligin altini ustune iste o karakterinde mevcut olan hirstan dolayi getirir. Gidip genc ve patlama yapmak isteyen bir forvet alin o hirsi gosterecektir. Fakat milli maclarda bile bitse de gitsek tadinda oyna(ma)yan Forlan katir yuku kadar parayi da garanti aldiktan sonra lutfedip de kendini zora sokmaz.

Cok yanlis olur, insaallah Terim bu hatayi yapmaz, o yapsa baskasi mani olur.

Forlan'ın karakteri pek tartışılmaz.Dünyadaki en iyi karaktere sahip oyunculardan biri olduğu söyleniyordu.Sürekli yardım yapan ve takım içinde de sorun çıkarmayan bir oyuncu.Gelirse faydasını görürüz ama alacağı yıllık para ne olursa olsun çok olacak.Podolski'de Köln'ü bırakıp gelir mi tartışılır adam kendi ülkesinin en büyük takımına alışamadı.Bana olursa fiyat açısından en mantıklısı Benayoun ve kiralık olarak Adebayor gelirse hem ekonomik hem faydalı olur diye düşünüyorum.Benayoun konusunda soru işaretleri olabilir ama bence kalitesi iyidir.

tahtadan haberim olmasına rağmen oyumu tevez'e verdim ünal başğaan sağolsun.

büyük ihtimal forlan olabilir...

çok az bir ihtimal tevez...

gerçi dün gece lig tv forlan için inter ile anlaştı diyordu...

podolski olacakmıs gibi geliyor ama bi forlan fena olmazdı hani.

forlan zor intere gidecek diyorlar, bugun , en son ertem sener dedi, net bilgi dedi, radu niculescu gelmesin de :)

Üst Alt