Anne Ogul Baba Kiz Oldu ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Anne Ogul Baba Kiz Oldu !

Once Anne-Oğul Sonra Baba-Kız Haberi ve Son Dakika Haberler Mynet

Michigan Eyaleti’nde yaşayan 6 çocuk annesi ve oğlu Corey arasında eşi benzerine rastlanmayan bir olay yaşandı.

Erica House’un oğlu Corey dört yıl önce cinsiyet değiştirmek istediğini söyledi. Ailesi Corey'in kararına saygı duydu ve operasyona izin verdi; 2 yıl boyunca psikiyatrik destek alan Corey başarılı bir ameliyat geçirerek kadın oldu.

Ardından; anne Erice House da 2015 yılında uzun zamandır cinsiyet değiştirerek erkek olmak istediğini
grey.gif
açıkladı.

Tedavi görmeye başlayan House ameliyatla erkek oldu.

Süreç boyunca eşinden ve çocuklarından destek aldığını söyleyen House, cinsiyet değiştirme sürecini tamamlamak için birkaç operasyon daha geçirecek.

Son düzenleme:
Şu an böyle bi konuyu açma sebebi nedir ?

Bunlar ua denen oluşum ve lisenin algı operasyonlarıdır.

Yapmayın yakıştıramadım.

TapaTalK

[h=1]Sade Pilav Tarifi[/h]
sade-pilav-tarifi.jpg

[h=2]Sade Pilav Tarifi İçin Malzemeler:[/h]

• [*=left]2 su bardağı pirinç,
    [*=left]2,5 su bardağı su,
    [*=left]Tuz,
    [*=left]2 yemek kaşığı tereyağı,
    [*=left]2-3 damla zeytinyağı(parlak olması için),
timthumb.php

[h=2]Sade Pilav Yapılışı[/h]Pirinçleri kaynamış tuzlu suda 30 dakika bekletelim.
İyice yıkadıktan sonra suyunu süzelim.
Tencereye tereyağını, zeytinyağını koyalım ve tereyağını eritelim.
Tereyağı göz göz olunca pirinçleri ilave edelim ve üzerine tuzu ilave edelim.
Daha sonra güzelce karıştıralım ve kaynamış suyu ilave edelim ve hafif karıştıralım.
İlk önce yüksek ateşte kaynatalım ve sonra kısık ateşe alıp, ağır ağır pişirelim.
Pişirme işleminden sonra 15-20 dakika demlendirelim.
Daha sonra yavaşça karıştırıp, Sade Pilavımızı servis tabağına alalım.
Bu harika Sade Pilav tarifini bizimle paylaşan Duygu Temel Gördal’a teşekkür ederiz.

Bizim su kongreyi bi gpn biri cikip kökten degistirecek, ondan sonra da gitsinler baska yerde pilav yesinler. Pilavci bunaklar!

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Anne-oğulun cinsiyet değiştirmesinin GS kongresi, ultrAslan, pilavla falan ne ilgisi var onu anlamadım yalnız. Galiba hatlarda bir karışıklık oldu..

Anne-oğulun cinsiyet değiştirmesinin GS kongresi, ultrAslan, pilavla falan ne ilgisi var onu anlamadım yalnız. Galiba hatlarda bir karışıklık oldu..
Sinan bey benzer bi konuda buranın sadece spor formu olduğunu bu tarz konularin burada olmaması gerektiğini söylüyordu ona istinaden berke geçmiş Sinan bilgin konularını cortlatmis.

GSCimbom Mobile App

Ne bos adamlarsiniz yahu

Bu actigim konularda milletten bir gorus alma , yardim dilenme mi var ? Bana o oldu bu oldu , ne yapayim demekle bu tip haberler icin konu acmak ayni sey mi ?

diyorum ve bu hususta son mesajim bu , istediginiz kadar otturebilirsiniz arkadan

Ne bos adamlarsiniz yahu

Bu actigim konularda milletten bir gorus alma , yardim dilenme mi var ? Bana o oldu bu oldu , ne yapayim demekle bu tip haberler icin konu acmak ayni sey mi ?

diyorum ve bu hususta son mesajim bu , istediginiz kadar otturebilirsiniz arkadan

GSC yönetimine duyurulu kendisi; "son mesajım bu" dedi.. Üyelik devir işlemlerini nerden yapabiliriz?

Sinan sende gelen kutusunu boşaltır mısın dostum ?

edit: Sinan kardeşim şuan arkadaşlık listemde, eğer üyeliğimiz birleştirilirse kendimle mi arkadaş olacağım :confused:

Son düzenleme:
Üst Alt