ansu fati - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ispanya'da bakanlar kurulu'nun onayıyla, barcelona'nın 16 yaşındaki gine-bissaulu futbolcusu ansu fati'yi ispanyol vatandaşlığı verilerek, genç forvetin ispanya milli takımı'na çağırılmasının önü açıldı.

barcelona, 17 yaşındaki genç forveti ansu fati'nin olası bir transferini zorlaştırmak için sözleşmesini yeniledi. barcelona kulübünden yapılan açıklamada, ansu fati'nin önceden 100 milyon avro olan tek taraflı serbest kalma bedelinin 170 milyon avroya çıkarıldığı belirtildi.

"messi'den sonrası nolacak barca'nın hali acaba" diyenlere belki cevap verebilecek bir oyuncu mu, izleyip göreceğiz.

dün 2 gol attı villarreal'e karşı.

Fiziği iyi değil. Üflesen uçar. Lig'de ayağını, eline verirler. TR. lig için fazla cılız.

Şahsen istemem bunu.

bu kadar genç yaşta bu kadar hızlı başlayan oyunculara hep şüpheyle bakarım. Nedense hepsi bir süre sonra söner.

Nuri Şahin-Batuhan Karadeniz bizim ülkemizden örnekler. Wayne Rooney global örnek. Rooney 16 yaşında Everton formasıyla neler neler yapıyordu ama 30 yaşına gelmeden çöktü. Belki "mağara" olabilir belki erken tükenmişlik olabilir onu bilmem ama genelde hep böyle oluyor.

bakalım ansu fati nasıl olacak

bu kadar genç yaşta bu kadar hızlı başlayan oyunculara hep şüpheyle bakarım. Nedense hepsi bir süre sonra söner.

Nuri Şahin-Batuhan Karadeniz bizim ülkemizden örnekler. Wayne Rooney global örnek. Rooney 16 yaşında Everton formasıyla neler neler yapıyordu ama 30 yaşına gelmeden çöktü. Belki "mağara" olabilir belki erken tükenmişlik olabilir onu bilmem ama genelde hep böyle oluyor.

yav onur celaleddin rooney 30a gelene kadar neler yapti yuh herif ing tarihinin en golcusu oldu milli takimda manuyla yaptiklri ortada ya :D owen falan desen eyw sakatlik vs bitti gitti

batuhan'in hic bir basarisi yok ki, onu ornek vermen tuhaf olmus. medyanin pompalamasi ile 'gelecegin yildizi' ilan edildi ama herifin oynadigi ust duzey 1 sezonu bile yok.

ayrica rooney de yillarca ust duzeyde iyi performans gosterdi.

batuhan'in hic bir basarisi yok ki, onu ornek vermen tuhaf olmus. medyanin pompalamasi ile 'gelecegin yildizi' ilan edildi ama herifin oynadigi ust duzey 1 sezonu bile yok.

ayrica rooney de yillarca ust duzeyde iyi performans gosterdi.

batuhan 17 yaşında milli takımda 11 çıkıyordu, bjk'de şl maçına çıkıyordu. 5-6 tane golde atmıştı. Elbette nuri-rooney gibilerle kıyaslanamaz. Nuri ve Rooney evet üst düzeye çıktı ama çabuk düştü. Bunun sebebini de ben 15-16 yaşında ortaya çıkmalarına bağlıyorum. Rooney hiç bir şey yapmadı demiyorum.

yav onur celaleddin rooney 30a gelene kadar neler yapti yuh herif ing tarihinin en golcusu oldu milli takimda manuyla yaptiklri ortada ya :D owen falan desen eyw sakatlik vs bitti gitti

ben zaten erken çöktü olarak anlatmak istedim ama batuhan örneği yanlış oldu galiba. Nuri-Rooney gibi örnekler daha doğru olurdu. Ha elbette günümüzde tıp,psikoloji falan değişti. Artık yeni nesil çok daha güçlü.

ben zaten erken çöktü olarak anlatmak istedim ama batuhan örneği yanlış oldu galiba. Nuri-Rooney gibi örnekler daha doğru olurdu. Ha elbette günümüzde tıp,psikoloji falan değişti. Artık yeni nesil çok daha güçlü.
rooney 14 sene en ust seviye top oynadi manuda ayrilmasa yine oynardi forvet oynamaz daha geride oynardi erken coktu demek haksizlik olur bence

Üst Alt