#AntalyadaKaraGece - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yan hakem şikecilerin kadrolu hakemi aleks taşçıoğluymuş şaşırtmadı.Bu adam ben beni bileli fener lehine bizim aleyhimize çalışır ana hakem olmadığı için gündem olmuyo büyük bir saçmalık.

Algi medya su bu vs fasa fiso. Fb'nin asil istedigi TFF'nin hakemlere net bir mesaj vermesiydi. Hakemlerin hepsi bizden iyi biliyor hangi pozisyonda ne karar cikmaliydi. Ancak TFF'nin karari su mesaji iceriyor, gs lehine karar veren kariyerini yakar. Fb aleyhine karar veren, hatta onu gectim, Fb lehine yanlis karar vermeyen hakemler kariyerini yakar. Verilen mesaj budur ve hakemler de aptal degiller, anladilar tabi ki.

Bak asıl skandal bundan sonra başlayacak ofsaytta aktif alanda pasif ve sabit duran adam rakip oyuncunun koşu yolunda olduğu için engelleme yapmış olacak her duran top neredeyse ofsayt olur o kadar saçma sapan bir karar verdiler böyle bir karar veriliyorsa her takım defans çizgisini 20 metreye çeker rakip oyuncuya çarpar ofsayt kazanır böyle en az maç içi 7-8 ofsayt kazanılır.

Üst Alt