Antalya'dan Galatasaray'a Ret - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Antalya'dan Galatasaray'a Ret

Cevap: Antalya'dan Galatasaray'a Ret

Şu Antalyaspor'dan da deli gibi gıcık alıyorum.

Fenerbahçe 1, bunlar 2.

Bi sezon açılsada koysak..

Antalyaspor kabul etmeli bence. Antalyaspor için iyi transferler olur Aykut ve Sarp. pehh.

Aman Necati gelmesin, tamam iyi oyuncu, Galatasaray'lı ama onun yerine Sercan'ı almalıyız.. Bursa'ya verelim Aykut + M. Sarp + 1m euroyu :D

bu sene sadece lig var ve yerliye çok para harcamamalı 1.sınıf olmadıkca

bence sarp bu sene takımda kalmalı çünkü kabiliyet seviyesi sınırlı olsa bile bazen %150 yle oynayan bir isim bu sene kalması lazım seneye gidici zaten

bu sene sadece lig var ve yerliye çok para harcamamalı 1.sınıf olmadıkca

bence sarp bu sene takımda kalmalı çünkü kabiliyet seviyesi sınırlı olsa bile bazen %150 yle oynayan bir isim bu sene kalması lazım seneye gidici zaten

Yok hocam direkt gitmeli aman. İhtiyacımız yoksa Sarpa, Darpa.

la bırakın şu adamı ya..denenmişlerimi denicez ya..bize aç, doymamış adamlar lazım..çatır çatır savaşacak adam lazım..ne necatisi ya

Takimin İÇİnİ kariŞtiracak bİr İsİm ama Şans verİlebİlİr eĞer Çok Çok ucuza gelecekse

terİm olmasaydi gelmesİn derdİm

Kabahat Antalyada degil , onları konuşturan eski yönetimin yaptıklarıdır..

Ulen madem bedava veriyorsun Necatiyi koy bir madde anlaşmamaya , GS İSTEDİGİ ZAMAN OYUNCUDA İSTEDİGİ zaman aynı şekilde BONSERVİS bedeli ödenmiyecek Antalyaya denseydi..:(:sopa:

Bu şabalaklar şimdi bu nameyi yapamıyacaklardı , tüpçüde ögerdeni bir bizin A.S, ve A.P ögrenemedi gittiler..:mad:

Tez oldu ANTİTEZ , muhtemelen anadolu kulübleri eski yönetim itibarıyla , GS yı YOLUNACAK kaz olarak görmüşlerdir..:sopa:

Aynı Antalya Mehmet Batdala eger GS verecekse ,BEDAVA almaya hazırlar.

Bu Necatide çıkartıkları zorlugun TEMELİNDE Mehmet Baddalı bedava almak var.

Tabi seneye Mehmette çok iyi olursa onlarda ,3-5 milyon avro ya satar..

Bence Antalyaya madem kabul etmiyorsun , hiç bir zaman GS yın KAPISINADA gelmeyin ,der kestirip atarım , ne yani GS KAZIKLANACAK kadar ENAYİMİ ( veya ANTALYANIN ŞAMAR oglanımı )..:mad::sopa:

Yazık bunları hiç konuşturmıyacvaksın , kiralık isteseler bile SU bile verilmiyecek , istedikleri oyuncuyu 1-2 sene bedava olarak BANKASYA daki bir takıma verip ,onlarada MADEM ÖYLE -İŞTE BÖYLE yi çekerim.( tabi öyle söylenmezde , istedikleri oyuncuyu onlara degil başka takıma , onların ANLIYACAGI bir DİLDE vermek LAZIM.)...:lol::asd::D

antalyada alınabilecek tek futbolcu necatidir.genc değil.gelecek vaad etmiyor.buna ragmen bu kıllık.bir de diyorlarki yabancı sınırlaması kalkmasın..

Gidip önce kendilerine bi stad yapsın gerzekler. Otellerin halı sahalarında sürtüp duruyorlar..

Bu adamı hangi yönetim alırsa alsın,taraftarlar açısından tükürdüğünü yalamak olur.Sakatlık geçirdiği bir dönemden sonra performansını toplayamadı diye üst üste kulüplere kiralık verild,sonra şutlandı takımdan.Buna en çok çanak tutan taraftardı.Boşu boşuna balık hafızalıyız demiyorum.Vefa artık sadece M.Oktay forması giymek,2 pankart asmak oldu bizim taraftar için.

Forlan bize evet demis , Necati kimki bize hayir diyecek ?

Zaten necatiyi isteyen kim ? :D

"necatiyi almasınlar zaten" diyorduuuuummmm taa ki mustafa ile aykutu görene kadar.... Teklifi geliştirmek gerekirse Antalyaspor bize Antalyada kamp için otel kiralasın karşılığında ayhan mustafa aykut verilsin ,stancu da 1 yıllığına kiralansın

Üst Alt