Antalyaspor, Alanyaspor ve Konyaspor Ligde Kalmayı Garantiledi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Antalyaspor, Alanyaspor ve Konyaspor Ligde Kalmayı Garantiledi

Elbette osmanli yerine akhisarin kalmasini herkes ister . Akhisar ligde kalacaktir

Senelerdir stadyumlari olmadi . Bizim maca gittigimde baktim henuz bir tribun kulturleri yok elbette ama cok kolay ulasimli bir stadyum ve kapasitesi de dusuk

GS maci doluyorsa avrupa maclari da , kritik lig maclari da dolacaktir , dolmalidir

Aslinda akhisar ornegi bir imrenilen modeldir , hep demiyor muyuz kucuk bolgelerin takimlari bile dolu tribunlere oynuyor ingilterede diye , al iste akhisara o sans geldi , yeni stadyum da var , degerlendirsinler

Kasımpaşa çok haketti oyun oalrak ligde kalmayı ama keşke Osmanlı'ya onlar eşlik etseydi.

Gençlerbirliği'ne bir yandan üzüldüm ama bir yandan da gerçekten sıkıcı bir takım olduğunu düşünürsek iyi oldu.

Alanya ise bütün alt 10 içinde en göze hoş gelen futbolu oynayan takımdı. Kalmalarına sevindim. Ankaragücü, Rize ve Erzurum gelirse seneye daha renkli bir lig olacaktır şüphesiz.

128091_4.jpg

5a293de161362025b882c24f.jpg

Bu sezon Karabük zaten haftalar öncesinden düşmüştü, gençler ve Osmanlı'nın da almış olduğu seri mağlubiyetler ile düşme barajı puan olarak baya aşağılarda kalmış oldu.
Konya 36 puan ile ligde kaldı, 40 puan ile düşenleri gördüğümüz bi ligde.

Osmanlı düşer İnşallah. Ankara'dan Ankaragücü geliyor yeterli.

Anadolunun dört bir yanından farklı illerin takımları olsun ligte. Her yerde yaşansın heyecan. Ankara'dan 3 takım İstanbul'dan 6 takım, Kayseri'den iki takım falan berbattı bence.

Üst Alt