Antalyaspor, Fenerbahçe'den Sinan Gümüş'ü Transfer Etti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Antalyaspor, Fenerbahçe'den Sinan Gümüş'ü Transfer Etti

1644339721475.png

Antalyaspor, Fenerbahçe'den Sinan Gümüş'ü transfer etti. FTA Antalyaspor Sinan Gümüş ile 2.5 yıllık sözleşme imzaladı.

Fenerbahçe, Antalyaspor'un oyuncuyu satması halinde gelecek bonservis bedelinin yüzde 50'sini alacak.

hangi seneydi hatırlamıyorum ama deplasmanda fener maçında ikinci yarının içerisinde oyuna alındı bu, dribbling atabilse net pozisyona girecektik ama gücü yetmemişti. ilk maçı mıydı neydi. o gün bir halt olmayacağı belli olmuştu da taraftar genç topçu diye şişirip duruyordu.

hangi seneydi hatırlamıyorum ama deplasmanda fener maçında ikinci yarının içerisinde oyuna alındı bu, dribbling atabilse net pozisyona girecektik ama gücü yetmemişti. ilk maçı mıydı neydi. o gün bir halt olmayacağı belli olmuştu da taraftar genç topçu diye şişirip duruyordu.
olcan'in kafa golünden sonraydi o pozisyon. topu süremeyip berbat etmisti. benzer pozisyonu yillar önce aydin yilmaz harcamisti diye hatirliyorum. finishi yapabilsek daha cok galibiyetimiz olurdu o sahada

Üst Alt