Antalyaspor, Galatasaraylı İsmi Gündemine Aldı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Antalyaspor, Galatasaraylı İsmi Gündemine Aldı!

lionel-carole-sevillaya-imza-atiyor-K3l.jpg

Kadrosundaki bazı isimlerle yollarını ayıran Galatasaray, Lionel Carole için de kulüp buldu.

Transferde hareketli günler geçiren Galatasaray, kadroda düşünmediği isimlerle yollarını ayırmaya devam ediyor.
Sözleşmesi biten Carrasco, Hakan Balta, Eray İşcan, Yasin Öztekin, Latovlevici ve Koray Günter ile yollarını ayıran, Luis Cavanda'yı da 2.4 milyon euro karşılığında Standard Liege'e satan sarı-kırmızılı ekip, Lionel Carole'le de yollarını ayırabilir.

Fanatik'te yer alan habere göre Antalyaspor, Teknik Direktör Bülent Korkmaz'ın talebi doğrultusunda Fransız sol bek için talip oldu. Bülent Korkmaz'ın Carole için bizzat devreye girdiği öne sürülürken sarı-kırmızılı ekibin kadroda düşünmediği isim için iki ekibin el sıkıştığı iddia edildi.

Kaynak: GOAL

Carole dan para kazanabilecegimizi düsünüyorum, bu hortumcu Anadolu kulüpleri bize oyuncu satarken en üst limitten para belirler ama bizden oyuncu almaya gelince bedava almak isterler.

Bedava vereceksek yok öyle yagma. Ben Carole dan rahat 1 Milyon kazanabilecegimizi düsünüyorum olasi bir yurt disi transferinde. Yeter ki dogru pazarlansin.

Carole dan para kazanabilecegimizi düsünüyorum, bu hortumcu Anadolu kulüpleri bize oyuncu satarken en üst limitten para belirler ama bizden oyuncu almaya gelince bedava almak isterler.

Bedava vereceksek yok öyle yagma. Ben Carole dan rahat 1 Milyon kazanabilecegimizi düsünüyorum olasi bir yurt disi transferinde. Yeter ki dogru pazarlansin.

Başlığı Adili olarak okudum allahım acaba görebilecek miyim Adili'den kurtulduğumuzu...Adi köpek...Kafayı sıyırdım sıyıracağım...

Üst Alt