Antalyaspor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Feghouli'nin Babel'in filan maddi yükünden kurtulmak çok zor hiçbiri maaşını bırakıp bir yere gitmez öyle ki Belhanda ile oturup sözleşme uzatılması filan konuşuluyor anlayamıyorum. Yönetimin Belhanda yerine daha iyisini transfer edemeyeceğini kabullenmesi bu resmen

Muslera'ya hiçbir şey diyemem bu konuda oturur sözleşme şartları konuşulur orta yolda buluşulur ama Muslera bu konuda üst sınır olmalı bence. Yabancı oyunlar geldiği zaman takımın bayrak oyuncusu Muslera bile şu maaş ile oynuyor diye üst sınırı belirlemek lazım tutup Belhanda'nın 3.5 Feghouli'nin 4'e yakın aldığı takımda Falcao'yu transfer edersen o da 5 mil.€+bonuslar şeklinde imza atar tabii ki de

Yazdığına sonuna kadar katılıyorum reis kadronun geri kalanı çok inanılmaz maliyetli oyuncular değil (Emre Akbaba&Jimmy veya Şener gibi 2-3 örnek haricinde) kabul edilebilir ücretler ile oynuyor oyuncular ama Belhanda&Feghouli&Babel&Falcao ve Diagne gibi adamların maddi yüklerinden kurtulmamız gerekiyor. Hani doğruya doğru Babel transfer edilmeseydi olmazdı Falcao olmasa olmazdı veya bu 2 yıl için Feghouli olmasa çok daha kötü olurdu filan diyemez kimse bu kadar korkunç maddi yükü olan oyuncuların performansı verdiği katkı bu kadar tartışılır olmamalıydı

Kadroyu değiştirmeye tutup Emre Akbaba'dan Omar'dan Luyindama'dan değil de Belhanda&Feghouli&Falcao gibi adamlardan başlamak lazım
Muslera disinda sözlesmesi biten hic bir oyuncu ile sözlesme uzatmazdim. Artik dünyalari kazandigi icin efsane statüsünde bir kaleci ne kadar para aliyorsa o kadar almali (2 milyon). Luyindama ve Marcao ile sözlesme yenilenmeli.

Donk, Linnes, Saracchi, Etebo ve Belhanda'nin sözlesmesi bitiyor. Saracchi'yi 1 sene daha kiralabiliyorsak dursun, yoksa para verip almaya degmez. Donk ve Linnes senelerdir burada, artik bunlardan daha iyisini almak lazim. Yeni yüzler lazim.

Sekidika ve Ozornwafor'un bizde gelisme ihtimali yok. Omar muhtemelen futbola dönemez.

Diagne ve Falcao'dan kurtulmak lazim. Forvetimiz yok resmen.

Babel artik zor oynar, Feghouli'nin durumu da kötü.

Muslera disinda sözlesmesi biten hic bir oyuncu ile sözlesme uzatmazdim. Artik dünyalari kazandigi icin efsane statüsünde bir kaleci ne kadar para aliyorsa o kadar almali (2 milyon). Luyindama ve Marcao ile sözlesme yenilenmeli.

Donk, Linnes, Saracchi, Etebo ve Belhanda'nin sözlesmesi bitiyor. Saracchi'yi 1 sene daha kiralabiliyorsak dursun, yoksa para verip almaya degmez. Donk ve Linnes senelerdir burada, artik bunlardan daha iyisini almak lazim. Yeni yüzler lazim.

Sekidika ve Ozornwafor'un bizde gelisme ihtimali yok. Omar muhtemelen futbola dönemez.

Diagne ve Falcao'dan kurtulmak lazim. Forvetimiz yok resmen.

Babel artik zor oynar, Feghouli'nin durumu da kötü.
Şu kadar adamın hepsini değiştirmek lazım reis ama nasıl yapacağız onu düşünüyorum

Üst Alt