Antalyaspor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
En azından oyuna ilk girecek adam başkası olacak bütün Ömer ilk 11 de olduğu için ezbere değişiklik yapamayacaklar.

sent via GSC

Adımız Galatasaray olmasa bu kadroyla kümede kalma mücadelesi verirdik. Vasat üstü diyebileceğimiz saracci ve marcao var. Diğerleri bildiğin anadolu takımı ayarında futbolcular. Ha bir de futbolcumsu(belhanda) var. Kadro kalitemiz yerlerde.
Reis eyvallah da çok isim odaklı bir yorum olmamış mı ? Taylan ve Emre Kılınç'ın orta alandaki mücadelesini çok geniş alanlarda oynadığı futbou göz ardı edemeyiz veya Luyindama'nın defansif özelliklerini

Tabii şeye ben de katılıyorum şöyle kadroya bakıyorum aklıma 2012-2013 veya 2014 yıllarında sahaya çıktığımız takım geliyor o kadro ile bunun arasında uçurum var kabul ediyorum ama artık Türk futbolu bu olacak öyle zirveye oynayan takımlar yıldızlar karması takımlar çok zor geliyor bana

Adımız Galatasaray olmasa bu kadroyla kümede kalma mücadelesi verirdik. Vasat üstü diyebileceğimiz saracci ve marcao var. Diğerleri bildiğin anadolu takımı ayarında futbolcular. Ha bir de futbolcumsu(belhanda) var. Kadro kalitemiz yerlerde.

Adımız Galatasaray olsa da verirdik. Sadece başımızda Okan Buruk ve denkleri olmadığı için bugünkü konumumuzdayız.

Reis eyvallah da çok isim odaklı bir yorum olmamış mı ? Taylan ve Emre Kılınç'ın orta alandaki mücadelesini çok geniş alanlarda oynadığı futbou göz ardı edemeyiz veya Luyindama'nın defansif özelliklerini

Tabii şeye ben de katılıyorum şöyle kadroya bakıyorum aklıma 2012-2013 veya 2014 yıllarında sahaya çıktığımız takım geliyor o kadro ile bunun arasında uçurum var kabul ediyorum ama artık Türk futbolu bu olacak öyle zirveye oynayan takımlar yıldızlar karması takımlar çok zor geliyor bana
Yabancilara ödenen ücretleri dengeleyebilirsek daha iyi durumda oluruz. Oynadigi mactan cok kacirdigi mac olan oyunculara para veriyoruz. Mevsimi gecmis yabancilardan kurtulmaliyiz. Bonservis verecek durumumuz olmasa bile maas yükü olarak bir yere kadar gidebiliyoruz ama verimsiz kullaniyoruz elimizdeki bütceyi.

Sistem değişikliği falan yok, Donk tabi ki ön liberoda

Diagne kadro dışı gibi birşey sanırım
Çok istekli başlamıştı ama son maçlarda oyundan alınca kızdı ve fevri bir hareketi oldu sanırım, hoca da oynatmıyor şimdi

Yabancilara ödenen ücretleri dengeleyebilirsek daha iyi durumda oluruz. Oynadigi mactan cok kacirdigi mac olan oyunculara para veriyoruz. Mevsimi gecmis yabancilardan kurtulmaliyiz. Bonservis verecek durumumuz olmasa bile maas yükü olarak bir yere kadar gidebiliyoruz ama verimsiz kullaniyoruz elimizdeki bütceyi.
Feghouli'nin Babel'in filan maddi yükünden kurtulmak çok zor hiçbiri maaşını bırakıp bir yere gitmez öyle ki Belhanda ile oturup sözleşme uzatılması filan konuşuluyor anlayamıyorum. Yönetimin Belhanda yerine daha iyisini transfer edemeyeceğini kabullenmesi bu resmen

Muslera'ya hiçbir şey diyemem bu konuda oturur sözleşme şartları konuşulur orta yolda buluşulur ama Muslera bu konuda üst sınır olmalı bence. Yabancı oyunlar geldiği zaman takımın bayrak oyuncusu Muslera bile şu maaş ile oynuyor diye üst sınırı belirlemek lazım tutup Belhanda'nın 3.5 Feghouli'nin 4'e yakın aldığı takımda Falcao'yu transfer edersen o da 5 mil.€+bonuslar şeklinde imza atar tabii ki de

Yazdığına sonuna kadar katılıyorum reis kadronun geri kalanı çok inanılmaz maliyetli oyuncular değil (Emre Akbaba&Jimmy veya Şener gibi 2-3 örnek haricinde) kabul edilebilir ücretler ile oynuyor oyuncular ama Belhanda&Feghouli&Babel&Falcao ve Diagne gibi adamların maddi yüklerinden kurtulmamız gerekiyor. Hani doğruya doğru Babel transfer edilmeseydi olmazdı Falcao olmasa olmazdı veya bu 2 yıl için Feghouli olmasa çok daha kötü olurdu filan diyemez kimse bu kadar korkunç maddi yükü olan oyuncuların performansı verdiği katkı bu kadar tartışılır olmamalıydı

Kadroyu değiştirmeye tutup Emre Akbaba'dan Omar'dan Luyindama'dan değil de Belhanda&Feghouli&Falcao gibi adamlardan başlamak lazım

Üst Alt