Antalyaspor, Samir Nasri'yi Transfer Etti! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Antalyaspor, Samir Nasri'yi Transfer Etti!

Arkadaşlar katarlılar lige yatırım yaptığından beri, lige kaliteli oyuncular gelmeye başlıyor, zevkli geçecek. Birde düşünün adamların Galatasaraya yatırım yaptığını. Inanılmaz şeyler olabilir.

Nasri'nin adı bizimle geçtiği zamanlar burdakilerin çoğu buna çöp diyordu, artık eski performansı kalmadı hatta günden güne geriye gitti gibilerinden yorumları fazlasıyla görmüştüm. Ön yargılı olmamak lazım ama bu yaşta Antalyaspor'a kadar düştüyse mental sorunları olabilir.

batı üstten kombinem var antalyanın stadın dibinde evim :D stat zaten güzel menez geldi sağda menez solda nasri forvette eto'o güzel bir sene olacak :D

Nasri'nin adı bizimle geçtiği zamanlar burdakilerin çoğu buna çöp diyordu, artık eski performansı kalmadı hatta günden güne geriye gitti gibilerinden yorumları fazlasıyla görmüştüm. Ön yargılı olmamak lazım ama bu yaşta Antalyaspor'a kadar düştüyse mental sorunları olabilir.
Öyle yorum yapanlardan biriyim ve hala arkasındayım. İyi olduğu dönemler bile beğenmiyordum, tuhaf bir oyuncu.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Mental sorunlari olabilir degil, kesinlikle var mental sorunlari.

Bu da ayni Ben Arfa gibi kafasi kirik bir adam. Cok yetenekli ama ayni derecede de mental acidan cok unstable yani cok dengesiz adamlar.

Çok net hatırlıyorum çöp denildiğini şimdi kıymete bindi :)

TapaTalK

20882540_481058182269835_3750702736251288086_n.jpg

787427.jpg

Doping cezası alma ihtimali varmış.o yüzden Antalyaya kadar düşmüş olmalı.sezon içinde ceza alırsa sap gibi kalırlar ve sözleşmeyi de buna bağlı yapmışlardır inş.

#dursunözbekistifa
#yönetimistifa
Diğer yandan Samir Nasri'nin geçen sezon kullandığı tedavi yöntemi WADA tarafından yasaklı olmasından dolayı Antalyaspor Kulübü özel bir sözleşme yaptı. 3 gündür Antalyaspor'un hukukçuları yaptıkları çalışmalar sonunda Fransız futbolcunun olası bir cezasında Antalyaspor'un tüm finansal haklarının korunacağı şekilde sözleşme yapıldığı kaydedildi.
Samir Nasri'nin kullandığı tedavinin yasaklı olmasına rağmen 6 saatlik bir sürede 50 milimetreden az alındığında oyuncu yasaklı madde (doping) yapmamış sayılıyor. [HT]

Boyle diyorlar.

Kağıt üzerinde iyi transfer doping falan bilmem. Beyin loblarının yarısını kullanarak oynasa çok etkili olur. Son yılların en zor ligi olacak. Ben Arfa'yı da alırlarsa ovv. :distant: Başkan'ı da genç ama efendi bir tipe benziyor. Yatırım da yapıyorlar takıma. Eto çok değer kattı bunlara. Parasını da 2 kere çıkarttı. Muhtemelen Nasri'de çıkartır.

Üst Alt