Haber - Antalyaspor: "VAR kayıtlarında ofsaytımsı bir konuşma var mı merak ediyoruz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Antalyaspor: "VAR kayıtlarında ofsaytımsı bir konuşma var mı merak ediyoruz"

Adamlar Fenerbahçe'nin hakkını yediği maç için bile "ofsaytımsı" diyerek Galatasaray'a gönderme yapıyor. Allah bu düzeni kuran kişinin bin belasını versin. Bu sezon hayatım boyunca istemediğim kadar şampiyon olalım istiyorum. Bu Ali Koç denen ahlak yoksununun suratını sezon sonu görmek istiyorum, taraftarının onu küfürlerle göndermesini o kadar çok istiyorum ki. Aziz Yıldırım bunun yanında melek kalır. Bu adam dünyanın bir numaralı Galatasaray düşmanı. Parasıyla öyle bir düzen kurmuş ki, hakkını yiyen Fenerbahçe olmasına rağmen Galatasaray'a gönderme yapan bir camia var ortada. Lanet olsun bu düzene.

Burada adam resmen engelleyip önünü açıyor Haji adamı bile perdelemiyor ama yeni kural bulmuşlar medyanın takımı zora girdi mi kurallar çıkar yangın olmaz onlara ters geliyor.
O pozisyonu şöyle savunuyorlar, o pas değilmiş top kapmaymış he bi de zaten batshuayiye atılmamış mış mış, emre mor topu ayağına alana kadar batshuayi engellemiyormuş muş muş

O pozisyonu şöyle savunuyorlar, o pas değilmiş top kapmaymış he bi de zaten batshuayiye atılmamış mış mış, emre mor topu ayağına alana kadar batshuayi engellemiyormuş muş muş
Hadi onu uydurdular diyelim bizim maçta topa müdahale etmek için giden Nelsson'u iten ofsayttaki Yatabare içinde 2 kelime etselermiş. Ne diye 5 gündür yangın yapıyorlarmış orada dengesi bozulmasa golü engelleyecekti VAR ve orta hakemden özür dilemeliler.

Bizim kulüpte bunların hakkını aramak yerine savaş açmıyorsa, orda neden oturuyorsunuz. Senelerdir kendilerini düzen adamları baş tacı yaptı bu omurgasız kulüpler. Fakat kendilerine göre girdikleri bir trip var ve herkes bize düşman gözüyle bakıyor. Bugün ve haftasonu oynanacak derbi maçında ya bizi yine kamuoyu önüne atacaklar yada bariz şekilde doğrayacaklar

2 büyük 2 de büyüğümsü kulüp senede 4 er maç yapsın şampiyon belirlensin arkadaş ne gerek var bu kadar maç oynamaya şaibeden başka bir işe yaramıyor.

Inlesin Tüm Ülke Zaferinle Şanlı Galatasaray

Üst Alt