Antalyaspor'da Nasri Krizi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Antalyaspor'da Nasri Krizi!

Rıza tam bir embesil , bu oyuncular yıldız , Drogba'ya fatih terim şöyle yap böyle yap diyor muydu?

Bu oyunculara özgürlük vereceksin , diğer oyuncuların mecbur ekstra efor sarfederek alanlarını kapatarak yıldız oyuncularına yaratıcı oynama imkanı verecek.

Yönetemeyeceksen istifa et , elbet yöneten adam bulunur.

Rıza Çalımbay: "Biraz daha pas vererek oyna."

Nasri: "Bana, Guardiola bile böyle konuşmadı. Ben buyum." (Habertürk)

580.jpg

Arsenal'de ne topçuydu bu ama işte bazı oyuncularda böyle tripler oluyor iyi analiz etmek gerekli.Antalya'nın başı çok ağrıyacak.

Rıza Çalımbay: "Biraz daha pas vererek oyna."

Nasri: "Bana, Guardiola bile böyle konuşmadı. Ben buyum." (Habertürk)

580.jpg

Guardiola böyle konuşmadı belki ama oynatmadı sonra da şutladı.

Rıza, yıldız yönetemeyecek bir adam olabilir, buna bir şey diyemem ama şu yaptığı uyarı da gayet normal. Her hocanın oyuncusuna yapabileceği bir uyarı. Daha gelir gelmez hocana bu postayı koyamazsın. Ben Nasri'yim Rıza sen bana karışamazsın, Antalyaspor'a geldiğim için ayaklarıma kapanmalısın, siz kimsiniz diyeceksen gelmeyeceksin. City'de oynarken Pep neyse şu anda da Rıza o. Saygı duymalı.

Artistliğin lüzumu yok kaç senedir bir numarası yok Nasri'nin de.

Antalya'yı köy takımı olarak görüyorsa, küçümsemeye devam etsin, bir topçuya 5 milyon euro vermek sizin neyinize deyip, yarısını kulübe geri iade etsin.

Üst Alt