Antalyaspor'un Fenerbahçeli Başkanı Ali Şafak Öztürk: "Eto'o'dan gol bekliyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Antalyaspor'un Fenerbahçeli Başkanı Ali Şafak Öztürk: "Eto'o'dan gol bekliyorum"

CttRMcgW8AARJu8.jpg

Geçtiğimiz aylarda Antalyaspor başkanlığına seçilen Ali Şafak'dan bugün oynanacak Galatasaray-Antalyaspor maçı öncesinde uzun süredir kadro dışı bırakılıp Galatasaray maçı öncesinde affedilen Eto'o için iddialı sözler.

Yarın Galatasaray ile önemli bir maça çıkacaklarını ifade eden Ali Şafak, yarın oynanacak Galatasaray maçı öncesinde uzun bir süredir ters düştüğü Eto'o 'dan gol beklediğini ifade etti.

ŞAFAK: ''ETO'O MOTİVE OLSUN DİYE KADRO DIŞI BIRAKTIK''

Eto'o gibi bir futbolcunun kalitesinin tartışılmaz olduğunu belirten Ali Şafak, Eto'o yu böyle bir önemli maçta affederek hırslanmasını sağladığımızı düşünüyorum. Yarın oynanacak maçta ondan en az 1 gol bekliyorum.

Bilindiği gibi geçtiğimiz ay için Eto'o'nun instagram üzerinden yaptığı ve ırkçılık ima eden açıklamaların ardından kadro dışı bırakan Antalyaspor bu hafta içinde Eto'o'nun başkanı hedef almadığını açıklaması sebebi ile söz konusu futbolcuyu affettiklerini açıklamıştı.

eto_7858.jpg

Geçtiğimiz sezon Antalya'da oynanan maçta elle gol atan Eto'o

ETO'O: GALATASARAY'A MÜSTEHAK, NEDEN SÖYLEYEYİM

Antalyaspor'un Kamerunlu golcüsü Samuel Eto'o elle attığı gol iddialarına soyunma odasında yanıt verdi: "Evet pozisyonda el vardı ama ben neden hakeme el olduğunu söyleyeyim ki... Onlar da penaltı ve kırmızı kartlık hareketler yaptı. Kendileri hakeme bunu söylemezken, benden pozisyonumun el olduğunu söylememi mi bekliyorlar?"

GALATASARAY TARAFTARLARI ARENA DA FORMASINI İSTEMİŞTİ

Geçtiğimiz sezonun ilk yarısında oynanan maçta Eto'o penaltıdan bir gol atarken, maç sonunda sarı kırmızılı taraftarların forma istemesi uzun süre tartışılmıştı.

Eto'o ve Antalya Başkanının bu görüntülerinden sonra yarın oynanacak maç öncesinde Galatasaray taraftarlarının tutumunun ne olacağı şüphesiz merak edilenler arasında olacaktır.

parası var diye başkan yaptılar şu rezili bok etti takımın içine geçen sene her maç keyifliydi ligin keyif veren takımıydı antspor gidip izliyordum statda ara sıra yazık oldu kulübe

Demek yarin tek Antalya'ya koymayacaz...

Bu Antalya fenere cok pis yatacaktir

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yazayım şurda dursun etoo bundan sonra antalyayı sallamaz

Pek işlerine yarayacağını sanmıyorum

Bu ateş üfleyerek sönmez

Bu godos kılıklı herifi pek dikkate almamak lazım.
Koyup geçtiğimiz de en güzel cevabı vermiş olacağız zaten.
Taraftarıyla, yönetimiyle futbolcularıyla kenetlenen Galatasaray > diğer 17 Takim.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sinirden elim ayağım titriyor, bu haysiyetsiz köpeklere hadlerini bildirmek zorundayız. En az 5 gol istiyorum gsmizden.

Antalya feneve iki mactada yatacaktir.Neyse onemli degil bu sene fenev etkisiz eleman.Seneye zaten bu Antalya duser o zaman şapa oturursunuz

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Formda bir eto ligin rahat en iyi oyuncusu. Atsa ne olur, normal sartlarda arenada 5 tane sallamamiz gerekiyor antalyaya. Eskiden cok direncli ve igrenc bir takimdi, artik cok acik ve yumusak oynuyorlar.

Üst Alt