# Anthony Annan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Anthony Annan

Cevap: Annan planı

Anthony iyi oyuncu, gosterissiz oynadigi icin de pek begenilmedi dunya kupasinda. Ben olaya soyle bakiyorum, bu adama hocasi tarafindan bir gorev verilmis ve onun disina cikmiyo. Gorevini de layiki ile yerine getirmis ki her mac banko oynuyo ve oynadigi takim suan bir ust turda. Bu adam Rosenborg'da sutlari disinda ofansa oldukca katki sagliyodu. Dikine ve capraza cok iyi toplar atmasi ilk dikkatimi cekendi. Bunun yaninda ari gibi her yere kosup pres yapiyo. Top kapmasa bile rakibe oyun yapacak alan birakmiyo. Dunya kupasinda 5 kez hucuma ciktigini daha gormedim. Fakat gercek test simdi basliyo, izleyip gorecegiz.

Annan cidden Mete'nin tabir ettiği gibi gösterişe kaçmadığı için göze batmadı.Üstelik ben o boyuna rağmen bir iki hava topuna çıkışını gördüm,akıllara zarar.Tiote,Enoh,Annan,Song,Nkoulou,Vidal,..... seçin beğenin.

Cevap: # Anthony Annan

Şaka maka baya iyi adam göz zevki anlamında sıfıra yakın ama bir ön liberonun yapması gereken her şeyi fazlasıyla yapıyor.

Annan planı

G.Saray yönetimi, orta sahaya aradığı çift yönlü yıldızı televizyon başında buldu

GÖKMEN ÖZDEMİR / VATAN

--------------------------------------------------------------------------------

GEÇTİĞİMİZ sezon ard arda bombaları patlatırken bu sene henüz yabancı transferi yapmayan G.Saray, aradığı yıldızı televizyon başında buldu. Afrika’da düzenlenen Dünya Kupası’nı pür dikkat izleyen teknik direktör Rijkaard ve yönetimin radarına takılan Gana’lı Anthony Annan, sarı-kırmızılıların yeni gözdesi oldu. Gana’nın Almanya ile oynadığı karşılaşmada orta sahada tekliğiyle de fark yaratan isimlerin başında gelen 23’lük yıldıza hayran kalan G.Saraylılar, bu oyuncu için Rosenborg’un kapısını çalacak.

BONSERVİSİ 3 milyon Euro civarında olan 1.75’lik yıldızın menajeri ile kontağa geçtikten sonra Norveç’e çıkarma yapacak olan sarı-kırmızılılar, sıkı pazarlıklar sonrası bu parayı 2 milyon Euro civarına çekmeye çalışacak.

peki bu haber şaka mı :D :D . Rijkaardın televizyonu dikkatle izlediğine kadar yazmışlar :D . Heralde sayın gökmen özdemirle beraber izliyolarmış.

Annan cidden Mete'nin tabir ettiği gibi gösterişe kaçmadığı için göze batmadı.Üstelik ben o boyuna rağmen bir iki hava topuna çıkışını gördüm,akıllara zarar.Tiote,Enoh,Annan,Song,Nkoulou,Vidal,..... seçin beğenin.

Bilader bu adamin neyini secip begendin? Les gibi bir adam. Digerleri iyi ama. Annan da cok faydali bir adam.

On liberoya kupadan adamlar onermek gerekirse Sili'den Vidal, Medel ve Carmona ucu de cok iyi adamlar. Uruguay'dan Arevalo, tam on libero olmasa da Perez. Song zaten iyi. Marquez stoper degil de on liberoda cok basarili bence. Clark bugun cikti oyundan ama diger maclarda iyiydi. Afrikalilardan Annan iyi, N'Kolo cok kotu, Tiote mesela fena degil, Enoh da cok goze carpmadi. Onlar oyun zekasi bakimindan sikinti yasiyorlar.

Bilader bu adamin neyini secip begendin? Les gibi bir adam. Digerleri iyi ama. Annan da cok faydali bir adam.

On liberoya kupadan adamlar onermek gerekirse Sili'den Vidal, Medel ve Carmona ucu de cok iyi adamlar. Uruguay'dan Arevalo, tam on libero olmasa da Perez. Song zaten iyi. Marquez stoper degil de on liberoda cok basarili bence. Clark bugun cikti oyundan ama diger maclarda iyiydi. Afrikalilardan Annan iyi, N'Kolo cok kotu, Tiote mesela fena degil, Enoh da cok goze carpmadi. Onlar oyun zekasi bakimindan sikinti yasiyorlar.

Aman reis N'Koulou'ya laf edince Serhat kızıyor.Geçen maç linç ediyordu beni.

Hayri N'Koulou FM kontenjanından giriyor listeye. İyi oynamasına gerek yok :)

Gösterişsiz,takım oyuncusu görünümü ve disiplini ile annah çok iyi bir ön libero.Tam bize göre bir oyuncu diyebilirim.Amerika karşısında çok iyi oynadı.Bize böyle dirençli ve takım oyununa katkı yapacak bir oyuncu gerek.haber doğrumudur bilemem ama rosenborgda oynayan bu oyuncuyu almak çokda zor olmasa gerek.

Arevalo düz oyuncu bence Perez faydali olurdu bize.

N'koulou'nun paslari iyi, dikine oynuyor gelirse faydali olur. Enoh gelse keske ama Ajax en az 10M ister Annan'ida en fazla 6'a kapariz, kusursuz paslari var ve savunmasida iyi. Tam bizlik ön libero.

Bu arada Clark sadece Ingilterre maçinda 45 dkk. oynamis gerisinde yedek.

N'Koulou defansmis on libero degil ve de pozisyon almasi, zamanlamasi falan hepsi felaket. Teknigi de vasat. Sadece hizi ve fizigi iyi. Baris Ozbek gibi. Serhat'in ezeli dusmani Baris hani.

Arevalo da duz ama cok faydali bir adam. Zaten castrol indexinde en iyi 11. orta saha. Castrol ne demeyin, adamlar bizim gibi kicini devirip su iyi bu iyi demiyor, adam bilimsel olarak kupanin en iyi orta saha oyuncularindan: FIFA.com - FIFA.com - 2010 FIFA World Cup South Africa™ statistics

N'Koulou defansmis on libero degil ve de pozisyon almasi, zamanlamasi falan hepsi felaket. Teknigi de vasat. Sadece hizi ve fizigi iyi. Baris Ozbek gibi. Serhat'in ezeli dusmani Baris hani.

Arevalo da duz ama cok faydali bir adam. Zaten castrol indexinde en iyi 11. orta saha. Castrol ne demeyin, adamlar bizim gibi kicini devirip su iyi bu iyi demiyor, adam bilimsel olarak kupanin en iyi orta saha oyuncularindan: FIFA.com - FIFA.com - 2010 FIFA World Cup South Africa™ statistics

Buna kesinlikle katılıyorum.

Üst Alt