Anthony Modeste Galatasaray'da İddiasi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Anthony Modeste Galatasaray'da İddiasi!

gomisi para için sattıysak gomisten kalan +3m ile nası ne şekil transfer yapacağız merak ile bekliyorum. 2 forvet + stoper lazım. ndiaye'nin geldiğini varsayarsak.

gomisi para için sattıysak gomisten kalan +3m ile nası ne şekil transfer yapacağız merak ile bekliyorum. 2 forvet + stoper lazım. ndiaye'nin geldiğini varsayarsak.

Bu adama bonservis vermeyeceğiz onu da dikkate alalım. Arkadaşların söylediğine göre imza parası sayılmıyor anlaşma nezdinde. O yüzden sponsorla anlaşıp iyi bir imza parası verebiliriz.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Modeste'ye bakalım. Fransız asıllı bir oyuncu. Eğer ritmini yakalayabilirse Galatasaray için çok faydalı olacak. Birebirde etkili. Adam eksiltebiliyor. Piyasa değeri şu anda 16 milyon euro civarında ama kiralık geliyor. Bu en önemli avantajlardan biri. Köln'de istenilen şansı bulamadı. Köln gibi futbol fabrikasında bir çok şeyi iyi öğrenmiştir diye düşünüyorum. Ara topları güzel atabiliyor. Bir Ujfalusi olur mu; o zor. Yani Modeste'den bir Ujfalusi beklentisi içerisinde daha hemen olayın başında bu şekilde bakış açısı içerisinde olmamak lazım ama şunu çok net söyleyebilirim Onyekuru'den de Emre Akbaba'dan da iyi bir transfer! Yani ben Emre Akbaba'nın bu yıl kafa toplarında çok başarılı olabileceğini ama onun dışında Galatasaray'ın beklenen yaklaşımını ortaya koyup koyamayacağını net olarak söyleyemiyorum. Kafamda kocaman soru işareti var. Onyekuru ile ilgili de bir çok kişiyi arkadaşla konuştum. Futbolu benden daha iyi takip eden arkadaşlarla konuştum vasat dediler. Yani çok açık ve net söylüyorum. Ama Modeste için aynı şey söylenmiyor. Modeste farklı bir dinamizm getirebilir Galatasaray'a. Bence şu ana kadar yapılan transferler içerisindeki en özel isimlerden biri geliyor Galatasaray'a. Hayırlı olsun. Ben Modeste'nin Ujfalusi'nin tahtına oturabileceğini düşünüyorum. Evet evet. Aynen böyle.

Üst Alt