Anti Terimcilerin Toplanma Konusu: Mr. Kaos - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Anti Terimcilerin Toplanma Konusu: Mr. Kaos

Bu Mehmet Ağar niye bu kadar abartılıyor anlamış değilim.Topu topu 4 ay bakanlık yapmış bir herif.1990'da da İstanbul Emniyet Müdürüymüş.Lobisinin kuvvetli olduğunu düşünmüyorum.

Milan'da son maçı Kasım 2001'de bizdeki 2. döneminde ilk maçı Ağustos 2002'de.2 yıl beklememiş.

Terim'in milli takım puan ortalaması 1.77,Ersun'un 1.60.

Denizli neyse de FT'nin Şenol'dan çekineceğini hiç sanmıyorum.Zaten bize 3. gelişinde Şenol Trabzon'da hocaydı.

Sonuç olarak Terim'e düzgün yerlerden vurulmamış bir yazı.Serdar Aziz kazığını sokan Terim'i savunmak durumundayım maalesef.

Mehmet Ağar Türkiyenin karanlık kutusudur Uğur öyle küçümsenecek biri değil heryerde kolu vardır.

Bukadar negativ dolu sadece yazan kişi ruh hastası olur benim gözümde. Bazı konularda belki haklılık payı olsa bile bukadar başarının kaos futbolu ile geldiğini düşünen maldır. Nokta!

Aslolan Galatasaray !!!

Mehmet Agar cok derin, ve kuvvetli bir adam. Bir okadar da zülümü vardir, halka karsi. Ancak olay öyle bir yansitiliyor ki, sanki koskocaman Mehmet Agar´in, dünyadaki tek dostu Fatih Terim. Mehmet Agar ile Aziz Yildirim´da mesela cok yakin dostdurlar, ve daha niceleri futbol dünyasinda.

Hakan Sükür büyük forvetdi, cünkü rakipleri Sedat Peker´den cekindikleri icin, savunmaya korkuyorlardi, gibi bir zirva.

Son düzenleme:
Yalan, abarti, nefret dolu bir yazinin icinde dogrular da eriyip gidiyor ne yazik ki.

"Ne koyduk be" capsi bu yaziya iyi bir karsilik olurdu kanaatindeyim. Elestirir yanlislarindan, talihinden vs. dem vurursun da agiz ishali olmaya ne gerek var.

Fatih Terim'in eksik yönlerine daha iyi değinebilirmiş.

İçinde nefret olan bir yazı maalesef. Bu kadar başarı kazanmış bir insanı taktik bilmiyor diye eleştirmek işin kolayı. Galatasaray'ın da Milli Takım'ın da tarihinin en başarılı hocası Fatih Terim'dir.

Siyasete yakın duruşunu, fırsatçılığını vs... eleştirebilirsin ama buradan girmek hatalı. İnsanımızın en büyük problemi takdir edememek. Sevmediğinin başarısını da kıskanma gibi bir yola başvuruyorlar ve bu da nefreti getiriyor.

139278_20130619125618.jpg

Yazıyı yazan kişi (Barış Atay) ile Bülent Timurlenk arasında bir atışma oldu Twitter'da ki ben de bu sayede haberdar oldum yazıdan.

İkili arasındaki tweetlere gelen diğer yorumlara bakmanızı öneririm. Epey eğlenceli. Konu Terim ve dolaylı olarak biz olunca Fenerliler ve Beşiktaşlılar Bülent Timurlenk'e, Galatasaraylılar Barış Atay'a sallamış. Galatasaraylılar arasından muhalif olanlar ise arada kalmış ama onların da taraftarlık duyguları siyasi düşüncelerine baskın gelmiş ve Barış Atay'a sallamışlar. :asd22:

Yazıya gelirsek işin yorum kısmı yazarı ilgilendirir. Kendi görüşlerini belirtmiş orada. Ama bazı bilgiler tamamen yanlış. Bu da bir gerçek. Bir de Terim eleştirisi yapacağım derken Galatasaray'a da geçirmeye çalışmak, başarısına şaibe yorumu getirmek acınası. Aynı tipler Fener'in belgeli şike olayına kumpas yorumu yapınca bu durum daha da vahim hale geliyor.

Son düzenleme:
Üst Alt