Antonio Conte Inter'de! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Antonio Conte Inter'de!

zaten bunu başaracak tek takım İnter. Maddi olarak en iyi takım İnter. Doğru hamleler gerekiyor. Bu sene zor görüyorum ama önümüzdeki sene müthiş yarış olacak İnter-Juve arasında.

Juve'de Chiellini-Ronaldo-Mandukic gibi kilit isimler 34-35 oldu. Barzagli bıraktı zaten. Conte bu sene biraz yaklaşır, ama seneye çekişir.
Son 7 lig macinda 1 galibiyet alan Juventus'un bu sinyalleri iyi algilamasi gerekiyor. Dar kadro ve yasini basini almis oyuncularla dolu olunca epey bir sakatlik oldu. Tamam ligi cok önceden bitirdiler ve tatil moduna girdiler ama Ronaldo haric 10 gol atan oyuncu yoktu ligde.

Douglas Costa 1 gol 2 asist
Bernardeschi 2 gol 4 asist
Cuadrado 1 gol 3 asist
Dybala 5 gol 6 asist
Mandzukic 9 gol 7 asist
Moise Kean 6 gol 1 asist

7 hücum oyuncusundan bir cogu istikrarsiz ve sakatlanmaya meyilli oyuncular oldugu icin eksik birakti. Ajax macinda sakatlanan Dybala'nin yerine Kean girince yedekte hamle oyuncusu kalmadi. Bazi oyunculari hemen elden cikarip daha dinamik bir ekip kurmaya calisirdim ben. Yoksa PSG gibi sadece ulusal arenada basarili olabilirler. Ancelotti ve Conte gibi iddiali hocalar var artik. Dogru hamleleri yapmayinca Fiorentina gibi bir anda cakilabilirsin Italya Ligi'nde, veya tam tersi Atalanta veya Torino gibi olursun. Muazzam bir lig bence Italya ligi. Sampiyon haric. :asd:

D76ARzpWkAElqGj.jpg:large

Inter her zaman buyuk hocalarla bir yerlere gelmis bir seyler kazanmis bir kuluptur

Herrera'nin Inter'i, Mourinho'nun Inter'i gibi Conte'nin Inter'inden de bahsedecek miyiz acaba

Keske etsek. Calcio artik silkelenip kendine gelmelidir

Conte'yi severim ancak inter'i sevmem.

Istemesekte interi bir yerlere getirecktir

MARCAO VE LUYINDAMA ile açtığımız yoldan devam edelim!

Üst Alt