Antonio Conte, Tottenham'ın Yeni Teknik Direktörü Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Antonio Conte, Tottenham'ın Yeni Teknik Direktörü Oldu

618130374e3fe103a0814cf8.jpg

Tottenham, Antonio Conte'nin teknik direktörlük görevine getirildiğini açıkladı. İtalyan teknik adam, İngiliz temsilcisiyle 2023 yılına kadar sözleşme imzaladı.

Kulüpten yapılan açıklamada, Nuno Espirito Santo'dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna Antonio Conte'nin oturduğu kaydedildi ve "Tottenham'a hoş geldin Antonio Conte" denildi.

Antonio Conte, Tottenham ile 2023 yılına kadar sözleşme imzaladı.

CONTE'NİN İLK SÖZLERİ

İmzaların atılmasının ardından açıklamalarda bulunan Antonio Conte, "Geçtiğimiz yaz birlikte olamadık çünkü Inter'deki görevim yeni sona ermişti ve duygusal anlamda çok yoğun bir dönemden geçiyorum. O dönem antrenörlüğe dönmek için hazır hissetmedim. Ancak şu an teknik direktörlüğe geri döndüğüm için çok mutluyum. Büyük zaferlere ulaşma hırsına sahip bir Premier Lig kulübüyle geri dönüş yapmaktan dolayı da çok sevinçliyim." dedi.

Hadi hocam hemen Doherty satılık ilanı ver sağlam bi RWB için Levy'nin kel kafasında boza pişir. Kane için bir de forvet diye yırtın. gözünü sevim

NES'dan iyi olacağı kesin ama, Tottenham kadrosundaki net LW/RW eksikliği, oyun sisteminde eksiklik yaratabilir. Alli'yi de pek tutacağını zannetmiyorum.

Eğer doğruysa ;

Tottenham Hotspur have confirmed the appointment of Antonio Conte as their new head coach, pulling off a coup by agreeing an 18-month contract worth up £15 million a year with the Italian.

Olabilecek maksimum noktası 4.-5.lik olan bir kulüp için Conte ve onun istekleri lükstür. Giderken de tazminatı kapıp arkasına bakmaz.

Üst Alt