Antrenman Resimleri [ARŞİV] - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Antrenman Resimleri [ARŞİV]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Antrenman Resimleri [Güncel]

antrenman kitleri gerçekten cok özel olmuş beğendim ben..

birde yemekteki kırmızı kol ucları sarı olan polo yakada güzelmiş beğendim baya.

elit dedikleri iyi bişeymiş :)

ben bu kırmızılı polo tshirti cok sevdim.müthiş olmuş.satışa cıkarsa tabi fiyatınada bağlı kesin alıcam cok fena.

9fwzg.jpg

öyle çalıştırdıda takım başarılı oldumu ?

ilk5 bile değiller kendi liglerinde

Sezonu yeni açtıkları için düz koşuyla başlarlar daha sonra bindirme,güç ilave durumu olur.

Acaip beğendim, umarım formalar da bu kalitede olur, neydi o rezalet şeyler 2-3 hafta basına sızdırıldığı iddia edilen? Bizim yarışmada o formalardan çok daha güzel en az 7 forma vardı.

Antrenman forması benim yarışmaya katıldığım formaya çok benziyor :D

B_05400520e09f8ffc8f4ff87f22872878.jpg

B_181c482266a33bad4f858c44d55ba726.jpg

Su 2 Resimi incelicek olursak

1.Resimde Emre 2 Oyuncuyu nasil oyundan düsürdügünü görüyoruz ..Söylenilenler Kampdaki isimlerden en Formdaki kisi Emre´imis..

2.Resimde Culio yine Topu ayaginda fazla tutuyor ,Topu öldürüyor ,Yabanci Kontenjani mevzusu oldugundan kadroda yer bulmasini zorlastiran hareketler bunlar..

Insallah Culio Emre´nin bu yükselen Performansi yüzünden gönderilmez ,gecen Sene Arda örnegi var..orda durum farkliydi ama insallah böyle bir sey olmaz

Culio bize lazim olan bir futbolcu her türlü..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt