Apple, Fiyatlara Zam Yaptı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Apple, Fiyatlara Zam Yaptı

ülke eski günlere döndü. Lüksler sadece zenginlerde ve gurbetçilerde var. Gelince nussknracker getirip mercedes ve iphone 13 pro max gösterecekler.

öyle gözüküyor serhanım anasının seyine doğru gidiyor fiyatlar. 100 bini göreceğiz bir sonraki zamda. en düşük pro modeli 61500 olmus. çok kısa zamanda 40bin bandından buraya geldi. ki 40'a da telefon mu olur diyorduk.

Abi ben en son 6100 tl ye telefon mu olur lan diye söylenip gidip almıştım ( iphone x) ondan sonra da telefonlarda fiyat algımı yitirdim bu ülkede.

Sadece iphone mi.

1 ay önce 85 bin olan 14 inç 12 çekirdekli CPU’ya, 30 çekirdekli GPU’ya ve 16 çekirdekli Neural Engine’a sahip Apple M2 Max çip 32 gb Macbook pro önce 93 bine şimdi de 104 bin olmuş oha anasını satayım yav yuh yani

Bizim gibi marabaların neyine. Bir illüstratör ve endüstriyel tasarımcı olarak 9 yaşında Ipad Pro ile çalışıyorum. Yeni işlemciyle iki yıl evvel geldiği vakit dahi 12k fiyatı görüp oha lan verilmez demiştim. Gelinen durum korkunç. Gerçi reis ben ekonomistim dedi ama hiçbir zaman ben iyi bir ekonomistim demedi, o yüzden şikayet etmemek lazım.

Üst Alt