Apple'a 370 Bin Kişi Dava Açtı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Apple'a 370 Bin Kişi Dava Açtı!

Hayır Samsung s8 kullanıyor sanıyorum ve biliyorum , annem de var s8 plus telefon yeni hızlı ileride göreceğiz . Bundan 1 yıl önce htc ve Sony kullananlar fifa da ısınmaktan kasıyordu adamlar direk iPhone a döndüler rahatladılar. Ben gördüğümü yaşadığımı söylüyorum siz bilirsiniz herkes hür iradesi istediğini kullanır

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Benim etrafımdaki herkes iphone kullanıyor ve sarjından tut yavaşlamasına, dosya transferinden tut fiyatına herşeye ağlıyorlar. Ki bunlar göreceli şeyler bu tarz verilerle tartışma yürümez. Sana yukarıda fiyat sundum neden böyle bir düşün bence ve daha girmeyeceğim zibilyon tane teknik konuda Ios'un handikapı var.

:D yıl 2013 milleti samsung s3 android kit kat kullanıyor falan zannediyorsun herhalde
Evet abicim anlamıyosun tm mı, Android çöp, kasıyor belli süre sonra, Apple stabil, hiçbir sorun çıkarmıyor. Yavaşlatma vs de hikaye. Bunlar hep Androidcilerin uydurması, kötüleme politikası. 1000 dolarlık Iphone X'e 2716 mAh batarya koymuşsalar ne olmuş yani? Orta seviye Android telefonlarda bile en aşağı 3000 mAh batarya var ise bu neyi değiştirir? Üst seviye Android'lerde 4000 mAh, hatta bazılarında 5000 mAh filan var ama bunların bi önemi yok anlıyor musun?

Hayır Samsung s8 kullanıyor sanıyorum ve biliyorum , annem de var s8 plus telefon yeni hızlı ileride göreceğiz . Bundan 1 yıl önce htc ve Sony kullananlar fifa da ısınmaktan kasıyordu adamlar direk iPhone a döndüler rahatladılar. Ben gördüğümü yaşadığımı söylüyorum siz bilirsiniz herkes hür iradesi istediğini kullanır

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Hee, zaten Android de Samsung, HTC ve Sony'den ibaret.

Hastayım böyle bir konuda bilgisi olmayıp atıp tutanlara. Ondan sonra da Onur Adıbelli çok agresif. Bunların AKAPA'lılardan ne farkı var şimdi? İkisi de gözünün önündeki şeylere yalan diyor, ikisi de bunlar X zihniyeti vs diyor...

Son düzenleme:
Alıntı yapmayacağım ama hala düdüklüyor diyor ülkene giriş fiyatı belli ülken sana geçiriyor hala iPhone kazıklıyorlar diyor . Dediğim gibi isteyen istediğini kullansın banane ben kendi görüşümü belirttim

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Biktim su sidik yarisindan.

Herkes istedigini kullanir yahu, niye hep ayni gereksiz tartisma cikiyor her defasinda.. Sanki Samsung/Apple babanizin firmasi. Herifler kendi ürününü sizin kadar benimsemiyordur bile sadece ellerini ovusturuyorlar gelen Milyar dolarlar sayesinde.

Android 7 ile birlikte "büyük" telefonlarda pek ariza cikmaz oldu. Dogru sekilde kullanildiginda hicbir telefon hemen bozulmaz. Benim eskiden kullandigim S5'te takilmalar falan oluyordu yani yalan yok. Simdi 4 yillik telefon oldu o artik. 2GB RAM vardi. Elbet bir yerde patlar yani sen 16GBlik telefona bir sürü uygulama zaten yükleyemiyorsun. Gidip de Snapdragon 400lü telefon falan alirsan takilir tabiki. 2018 model dahi olsa.

Arabalar da öyle. Hepsi hedefe götürür arizasi olmayinca ama bazilari 7 saniyede 100ü bulur bazilari 17 saniyede. Herseyi fiyatina ve performansina göre degerlendirmek gerekir. Gidip 4-5-6 bin liralik telefon alip da hava atmak olmaz. Burada ögretmenler ve profesörler bile en pahali telefonun pesinde kosmuyor, bir de Türkiye'ye bak.

Adamlar kendi agziyla itiraf etmis telefonlari bilerek yavaslattik diye. Telefonlarin kaldiramayacagi güncellemeleri zaten yüklemeniz hata. En eski telefonlara bile güncelleme getiriyoruz diye reklam yaparsanböyle rezil olursun iste.

Herkes neyi istiyorsa kullansin.

Son düzenleme:
Sanarsin android gelistiricisi

joder
Ne geliştiricisiyim, ne de ikisi de babamın malı. Hangisi kullanıcısına daha fazla hizmet ediyorsa onu savunuyorum. Bazı muhteremler gibi ''yavaşlattıysalar ne olmuş'' demiyorum. Doğruya doğru, yanlışa yanlış diyorum. Şu anda tekrar düşündüm de, cidden AKP ile benziyor bu durum. Çalıyorsalar ne olmuş kardeşim? :asd22:

Ya ben telefon konusunda çok şanslıyım ya da beklentim çok düşük bilemedim şimdi yav... Bir de bu hız meselesi tam olarak nedir ? Ne yapıyorsunuz mesela telefonda ki hız bu kadar önemli oluyor ? Ben arada iki komikli video izliyorum, whatsuptan iki mesaj yazıyorum arada bir twitter'a bakıyorum bunları yaparken hız problemi yaşamadım hiç :D

Ya ben telefon konusunda çok şanslıyım ya da beklentim çok düşük bilemedim şimdi yav... Bir de bu hız meselesi tam olarak nedir ? Ne yapıyorsunuz mesela telefonda ki hız bu kadar önemli oluyor ? Ben arada iki komikli video izliyorum, whatsuptan iki mesaj yazıyorum arada bir twitter'a bakıyorum bunları yaparken hız problemi yaşamadım hiç :D

Aynen ben de anlamiyorum.

Benim de beklentilerim bayagi düsük telefon konusunda demek ki ayni düsünüyoruz. Bazi arkadaslarimda görüyorum ellerinde hep en yeni telefonlar ve telefonlarinda onlarca oyun yüzlerce application var. Kullaniyor musun hepsini diye sordugumda hayir ama lazim olabilir diyorlar. Cok gereksiz takintilara giriyor insanlar. Telefonu arabayi vs statü sembolü olarak görenler var.

Ben su anki telefonumu gecen sene asagi yukari bu zamanlar aldim, telefona fazla para vermek prensipime karsi oldugu icin de 2016 model telefon aldim. Arkadaslarim sormustu niye en yeni model almadin diye. Konusabileyim, kasmadan etmeden kullanabileyim birincil görevlerini yerine getirsin tamamen yetiyor bana. Telefon da oyun performansi beklentisi yüksek olanari da anlayamiyorum, git konsol ya da pc de oyna illa oyun oynayacaksan. Adi üstünde telefon yani. Ne kadar smartphone olsa da olsun özünde bir telefon sonucta.

Ne geliştiricisiyim, ne de ikisi de babamın malı. Hangisi kullanıcısına daha fazla hizmet ediyorsa onu savunuyorum. Bazı muhteremler gibi ''yavaşlattıysalar ne olmuş'' demiyorum. Doğruya doğru, yanlışa yanlış diyorum. Şu anda tekrar düşündüm de, cidden AKP ile benziyor bu durum. Çalıyorsalar ne olmuş kardeşim? :asd22:

Komik adamsin

Sanki android modelleri yavaslamiyor
Yuzyuze teknik bilgi konussak apisip kalacagin da bariz internetten bla bla anca...

Fazla forumlar da takilip ,ortamin cix apilerinden kelime araklama bence

joder

Üst Alt