Araba Alacağım Öneri Bekliyorum - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Araba Alacağım Öneri Bekliyorum

Cevap: Araba alacağım öneri bekliyorum

Mercedes-Benz Türkiye tarafından verilen fiyat listesi şöyle;

E 250 CDI yani en çok tutan model bu bunun fiyatı şöyle Türkiye'de;

Vergiler hariç: € 40.560

Vergiler dahil son fiyat: 88.968

Kısaca 48.408€ vergiye gidiyor. Normalde bir araba parası daha. Düşünün yani.

Mercedes E 63 AMG spor model bunun fiyatına bakalım;

Vergisiz: 97.690€

Vergiler dahil toplam: 215.856€

Vergiye giden: 118.166€ vergiye gidiyor. Yani arabadan pahalı vergisi var.

İşte böyle saçmalıklar var.

Türkiye'de BMWye binip hava atanlar görüyorum diyor Gökhan,lan diyorum kendi kendime 3 kuruşluk arabaya biniyrsun ne bu hava!

Sonra diyor ki;şimdi anlıyorum bu adamları Türkiye'de çok pahalıymış arabalar,o yüzdenmiş bu adamların havaları.

Haaaaa, sagol renkdas. hahahaha simdi anladim.

Ucuz yollu bişi istiyorsan şöyle bi Uno ya da Tipo alabilirsin usta.Fena sayılmazlar hani.

fhykn1gf82eu8hq-medium.jpg

Mercedes-Benz Türkiye tarafından verilen fiyat listesi şöyle;

E 250 CDI yani en çok tutan model bu bunun fiyatı şöyle Türkiye'de;

Vergiler hariç: € 40.560

Vergiler dahil son fiyat: 88.968

Kısaca 48.408€ vergiye gidiyor. Normalde bir araba parası daha. Düşünün yani.

Mercedes E 63 AMG spor model bunun fiyatına bakalım;

Vergisiz: 97.690€

Vergiler dahil toplam: 215.856€

Vergiye giden: 118.166€ vergiye gidiyor. Yani arabadan pahalı vergisi var.

İşte böyle saçmalıklar var.

Buradada ayni øyle renkdas.

2006'da babama yeni araba aldik.

80.000 Danimarka kr. araba fiyati

80.000 kr. vergi.

160.000 kr. verdik arabaya.

Türkiye'de BMWye binip hava atanlar görüyorum diyor Gökhan,lan diyorum kendi kendime 3 kuruşluk arabaya biniyrsun ne bu hava!

Sonra diyor ki;şimdi anlıyorum bu adamları Türkiye'de çok pahalıymış arabalar,o yüzdenmiş bu adamların havaları.

Biraz kaba bi dille anlatmissin ama eh iste öyle bisey. :p

Beyler Murat 124 nasıldır, 131'den daha klas bir tipi var gibi. Kullanan tanıdıklarınız var mıdır? Nasıl arabadır. Fiat Bis'e baktım araba tamamen durmadan 1.vitese geçmiyormuş. Bu ne lan sürekli küfür yerim otobanda.

Beyler Murat 124 nasıldır, 131'den daha klas bir tipi var gibi. Kullanan tanıdıklarınız var mıdır? Nasıl arabadır. Fiat Bis'e baktım araba tamamen durmadan 1.vitese geçmiyormuş. Bu ne lan sürekli küfür yerim otobanda.

İyi arabadır 30km hız ile duvara girersen sen ölürsün, yakınların arabayı 7.5TL'ye toplatır satarlar tekrar. Gerçekten çok iyidir.

İyi arabadır 30km hız ile duvara girersen sen ölürsün, yakınların arabayı 7.5TL'ye toplatır satarlar tekrar. Gerçekten çok iyidir.

Olm ciddiyim. Beetle alıcaktım ama gerek yok çok fazla yakıyor o hayvan, Murat 124 beni okuldan eve getirip götürmez mi? Ayrıca abartma lan 30 ile kaza yapıp ölmem heralde?

Arabalarda genelde %37 ötv %18 kdv vardır. Ama vergiler gözünüzü korkutmasın, araba alın, alın ki araba piyasası canlı kalsın. Hatta tüm paranızı arabaya yatırın. :D

Yine bir araba öneri konusu ve yine saçmasapan öneriler. Herkes adını öğrendiği arabayı yazıyor maşallah.

Olm ciddiyim. Beetle alıcaktım ama gerek yok çok fazla yakıyor o hayvan, Murat 124 beni okuldan eve getirip götürmez mi? Ayrıca abartma lan 30 ile kaza yapıp ölmem heralde?

Bütçen ne kadar Jose? Tata'lar var ikinci el 10 binin aşağısına bulursun Murat falan gibi de değiller daha sağlamlar fazla da yakmazlar 1.2 motor, 1.4 motor.

Yine bir araba öneri konusu ve yine saçmasapan öneriler. Herkes adını öğrendiği arabayı yazıyor maşallah.

Bütçen ne kadar Jose? Tata'lar var ikinci el 10 binin aşağısına bulursun Murat falan gibi de değiller daha sağlamlar fazla da yakmazlar 1.2 motor, 1.4 motor.

Umutçum en fazla 6-7 bin TL veririm gibi görünüyor. Ben biraz da arabanın dış görünüşüne önem veriyorum, yani stil benim için çok önemli.

Mesela bu araba çok hoşuma gitti.

1_image_for_silan_3062719_800x600.jpg

Renkdaş sen bu konuyu kapat mesajların çoğunda dalga geçmişler , öneri istiyor adam dalga geçenler neden geçiyor öğrenebilir miyim ?

Üst Alt