Araba Önerileriniz? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Araba Önerileriniz?

Cevap: Peugeot 106 Quiksilver Görüşleriniz ?

Şu "Tofaş'a binmekten iyidir" mantığını senelerdir çözebilmiş değilim.

Yerli üretimlere karşı mı gareziniz var yoksa parçalarının her yerde bulunması, 200-300.000 KM'ye kadar tık dememesi mi sorun?

Gösterdiğin araba en kötü Doğan'ın 3'te 1'i çapında falan bi araba bence.

13.000 TL'ye Marea'da alabilirsin. Marea oldukça başarılı bir arabadır her şeyiyle.

Pejo asla tavsiye etmem bir 206 magduru olarak 3 kere yolda kalmışlıgım ve her ay garanti servise girmişliğim vardır.

Özellikle dedigin quiksilverların temizini bulmak cok zor. Nerdeyse tamamı modifiye görmüş sağı solu ellenmiş oynanmış arabalardır.

O yüzden bir alman tavsiye ederim. vw polonun 98-99 modellerine göz gezdir.

Pejo asla tavsiye etmem bir 206 magduru olarak 3 kere yolda kalmışlıgım ve her ay garanti servise girmişliğim vardır.

Özellikle dedigin quiksilverların temizini bulmak cok zor. Nerdeyse tamamı modifiye görmüş sağı solu ellenmiş oynanmış arabalardır.

O yüzden bir alman tavsiye ederim. vw polonun 98-99 modellerine göz gezdir.

onuda düşündüm salla diyor millet

bende peugeot 306 platinium var 2001 model. 4 senedir kullanıyorum. aldığımda araba orjinaldi ve hiç modifiye görmemişti. lpg takılmamıştı. bende hiçbir yeriyle oynamadım. orjinal haliyle biniyorum. lpg taktırmadım. çok memnunum. senede bi kere yağ, filtre vs. bakımı için servise gidiyorum.bunun dışında şimdiye kadar herhangi bir problemden dolayı sanayinin önünden geçmişiliğim yoktur. dış görünüş olarak orjinal haliyle bile o fiyattaki arabalardan çok daha güzel bence.

106 ve 306 bu arabaları alırken dikkat edeceksin. çünkü genelde modifiyeye meraklı gençlerin kullandıkları arabalar bunlar. piyasadaklerin yüzde 70i patlak. temizini bulmak bi dert. aynı şey honda civic'ler için de geçerli.

bende peugeot 306 platinium var 2001 model. 4 senedir kullanıyorum. aldığımda araba orjinaldi ve hiç modifiye görmemişti. lpg takılmamıştı. bende hiçbir yeriyle oynamadım. orjinal haliyle biniyorum. lpg taktırmadım. çok memnunum. senede bi kere yağ, filtre vs. bakımı için servise gidiyorum.bunun dışında şimdiye kadar herhangi bir problemden dolayı sanayinin önünden geçmişiliğim yoktur. dış görünüş olarak orjinal haliyle bile o fiyattaki arabalardan çok daha güzel bence.

106 ve 306 bu arabaları alırken dikkat edeceksin. çünkü genelde modifiyeye meraklı gençlerin kullandıkları arabalar bunlar. piyasadaklerin yüzde 70i patlak. temizini bulmak bi dert. aynı şey honda civic'ler için de geçerli.

aynen katılıyorum işte temizini bulmak mesele bulursan sorun çıkartmaz bakımını yapar adam gibi kullanırsan binersin ama gerçekten çok zor temizini bulmak mesela sahibindene bakıyorum 10 tane 106 dan 10uda apaçiler kullanmış doldurmuş modifiyeyi felan belli nasıl kullanıldığı

Üst Alt