Araç Önerisi Lazım, Max. Bütçe 40.000 TL - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Araç Önerisi Lazım, Max. Bütçe 40.000 TL

Ford Fiesta 1.4 veya 1.5 almayı çok düşündüm. Piyasa o kadar pahallı ki, alasım gelmedi. Ama ihtiyacınız varsa ve çok büyük bir bagaj ihtiyacınız yoksa öneririm. Ben ihtiyacım acil olmadığı için bekleme moduna geçtim.

Son düzenleme:
komşum vasıtasıyla acilen satmakta olan bir araç bilgisi elime ulaştı
2012 model polo
1.4 motor
manuel vites
benzinli
73000 km
kazasız boyasız
diğer detaylar yarın elime ulaşacak fiyat olarak 39 bin civarı olabilir denildi inşallah az da olsa indirim yapar
müsait olanlardan yorum alabilir miyim.
not: eğer belirtilen şekilde çıkarsa yarın ekspertize götürmeyi düşünüyorum ayrıca tanıdığımız iyi bir ustaya da kontrol ettireceğiz

komşum vasıtasıyla acilen satmakta olan bir araç bilgisi elime ulaştı
2012 model polo
1.4 motor
manuel vites
benzinli
73000 km
kazasız boyasız
diğer detaylar yarın elime ulaşacak fiyat olarak 39 bin civarı olabilir denildi inşallah az da olsa indirim yapar
müsait olanlardan yorum alabilir miyim.
not: eğer belirtilen şekilde çıkarsa yarın ekspertize götürmeyi düşünüyorum ayrıca tanıdığımız iyi bir ustaya da kontrol ettireceğiz

IMG_9598.JPG

Bu kasa mı comflıne ise gayet iyi tertemiz bin işte. Bu model de çok da fazla seçeneğin yok zaten.

Ekli dosyayı görüntüle 17342

Bu kasa mı comflıne ise gayet iyi tertemiz bin işte. Bu model de çok da fazla seçeneğin yok zaten.

c77c0d0a86e05e4e4a36606910a15763.jpg

Araç bu en son 39 bin e indirdi araçta 2500 lira hasar çıktı açıkçası adam başta kazası yok deyince heveslenmistim su an araba bakmaya devam ediyorum

LG-D802 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
Herkes öyle diyor da parayı çektik hevesimiz de varken almak istiyoruz

Bu hyundai i20 lerin yeni kasaları çok hoş duruyor ondan bulmaya çalışacağım

LG-D802 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Renault Clio, naçizane tavsiyem. Eşinle birlikte kullanmayı düşünüyorsan eğer en iyisi bana kalırsa. Akarı yok, kokarı yok. Şu an alacak olsam ki öyle bir niyetim var ama nasipse kışın düşünüyorum, almayı planlıyorum. Hem yeterince de ekonomik ama sen bilirsin tabi.

Üst Alt