Aradığımız Sert İkili - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aradığımız Sert İkili

Skrtel-Serdar stoperleri süper olur.

Hakan ile Semih de yedek.

-------------------------Muslera---------------------

Linnes-------Serdar-----------Skrtel---------Carole

-------------M'Vila-------------Selçuk-------------

Sinan-----------------Sneijder---------------Bruma

------------------------Podolski--------------------

Şöyle bile güzel takım oldu. İlk 11'de 25 yaş ve altında 5 adam var.

Serdar ile Semih altin ikili olur, ama cok sakatlaniyor ikiside... Chedjou´da cok sakatlaniyor zaten. Bize saglam bir adam lazim.

Skrtel-Serdar stoperleri süper olur.

Hakan ile Semih de yedek.

-------------------------Muslera---------------------

GG77-------Serdar-----------Skrtel---------Carole

-------------M'Vila-------------Selçuk-------------

Sinan-----------------Sneijder---------------Bruma

------------------------Podolski--------------------

Şöyle bile güzel takım oldu. İlk 11'de 25 yaş ve altında 5 adam var.

Bu degisiklik ile nasil bulursun Ömer kardes ?

Serdar ile Semih altin ikili olur, ama cok sakatlaniyor ikiside... Chedjou´da cok sakatlaniyor zaten. Bize saglam bir adam lazim.

Semihin neyi altın adem hocam? 2 m yanına pas atamayan 5 m önüne topu çıkaramayan bir adam sadece biraz hızlı diyeceksin belki ama onuda beyni olmadığı için asla kullanamıyor semih hakaten bu kadar şans verilmesine rağmen çok vasat bir oyuncu artı olarak hava toplarında da çok zayıf geriye ne kalıyor? Yerlilere gıcık olmuyorum öyle anlaşılmasın benim için kaliteli ve kalitesiz futbolcu vardır uyruğu önemli değil..

Semih dediğimiz adam havadan kötü Yerden pas olayı berbat.Presi yedimi sapıtır.Çok kolay çalım yer.Güçlü bir forvete karşı ayakta kalamaz.Bana göre tek artısı gözü kara oluşu.Boş adamın teki.

Semihin neyi altın adem hocam? 2 m yanına pas atamayan 5 m önüne topu çıkaramayan bir adam sadece biraz hızlı diyeceksin belki ama onuda beyni olmadığı için asla kullanamıyor semih hakaten bu kadar şans verilmesine rağmen çok vasat bir oyuncu artı olarak hava toplarında da çok zayıf geriye ne kalıyor? Yerlilere gıcık olmuyorum öyle anlaşılmasın benim için kaliteli ve kalitesiz futbolcu vardır uyruğu önemli değil..

Semih cabuk, iyi bir süpürücü, güzel toplar kesiyor. Ofansif oyun anlayisinda, simdiye kadar basarilar kazandigimiz sezonda laiki ile görevini yapmistir bana göre. Kendisine uygulanan bashingi de fair bulmuyorum. Basarili bir takimin parcasi olabilecegini, genc yasinda fazlasi ile kanitlamistir bana göre.

Semih cabuk, iyi bir süpürücü, güzel toplar kesiyor. Ofansif oyun anlayisinda, simdiye kadar basarilar kazandigimiz sezonda laiki ile görevini yapmistir bana göre. Kendisine uygulanan bashingi de fair bulmuyorum. Basarili bir takimin parcasi olabilecegini, genc yasinda fazlasi ile kanitlamistir bana göre.

Ben katılmıyorum urfa gibi adamın yanında herkes parlar asla katkısı olmadı bu takıma tekmeye kafa sokar o ayrı konu ama asla iyi bir stoper olamadı..

Yalnız M'Vilanın maaşı sorun olabilir. Sunderland maaşını yüksek bulduğu için bir türlü anlaşamadi yoksa şimdi muhtemelen Sunderland oyuncusu olurdu

hiç bişey için tercih etmezsem kullandığımız konrnerler için tercih ederim Serdar'ı Semih kafa vumayı bilmiyor rakip ceza alanında Semihin kafa vurduğunu gören varsa aydınlatsın beni

villa bize gelmez. geciniz.

serdar aziz-denayer ikilisi sağlam ikili olur. veya serdar-agger. agger-denayer.

ön libero icinde song alınabilir. daha iyisi gelmez..

a81.jpg

Üst Alt